Planmeca wprowadza na rynek nowy unit stomatologiczny

Nowy unit stomatologiczny Planmeca Compact ™ i5 została zdudowany w oparciu o pięć podstawowych zasad: designu, przyjemności, czystości, inteligencji i ewolucji. Wszystkie te założenia są realizowane w każdym detalu, co daje idealne połączenie funkcjonalności, trwałości, wygody, bezpieczeństwa i estetyki.

Design – wszystko dla użytkownika

Planmeca Compact i5 został zaprojektowany w myśl, aby ewoluować z czasem. Kompaktowa i lekka konstrukcja pasuje do każdej kliniki dentystycznej i może być łatwo dostosowana do różnych preferencji pracy. Począwszy od płynnych ruchów konsoli lekarza po intuicyjny panel dotykowy dający wskazówki dla użytkownika w 25 językach, każdy detal unitu dentystycznego został zaprojektowany tak, aby codzienna praca była jak najbardziej płynna, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Przyjemność - zrelaksowany zespół dentystyczny i pacjenci

Planmeca Compact i5 został zaprojektowany, aby wspierać dobre samopoczucie zarówno całego zespołu stomatologicznego, jak i pacjenta. Zawieszony na bloku sanitarnym fotel ze zwężonym oparciem i małą podstawą bloku umożliwia wygodny dostęp do obszaru zabiegu, a wyważone ramiona instrumentów gwarantują ich ergonomiczne wykorzystanie. Komfort pacjenta nie jest w żaden sposób zapomniany: składany podnóżek umożliwia łatwe wchodzenie i schodzenie, a odkształcalna do tułowia pacjenta tapicerka zapewnia komfort podczas zabiegów.

Czystość - Bezpieczne środowisko pracy i leczenia

W Planmeca Compact i5 wszystkie podstawowe funkcje kontroli infekcji są zintegrowane i nienagannie zorganizowane we własnych modułach. Procedury czyszczenia są zautomatyzowane, a wskaźnik LED na unicie stomatologicznym informuje o ich stanie. Te praktyczne rozwiązania pomagają przyspieszyć kontrolę infekcji, co z kolei oznacza szybciej obsłużonych pacjentów i poprawę jakości.

Inteligencja - Inteligentne narzędzia dla inteligentnej stomatologii

Podobnie jak wszystkie urządzenia cyfrowe Planmeca, Planmeca Compact i5 można łatwo podłączyć do sieci w celu uzyskiwania cennych danych. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu można śledzić przepływ pacjentów, optymalizować efektywność pracy za pomocą informacji w czasie rzeczywistym i monitorować wykorzystanie sprzętu. Co więcej, inteligentny system logowania do urządzenia stomatologicznego umożliwia szybki dostęp do spersonalizowanych ustawień aparatu stomatologicznego za pomocą karty pamięci.

Ewolucja - ciągłe doskonalenie

Szybko zmieniający się świat stomatologii - wraz ze wzrostem wymagań w zakresie zapewniania jakości i stale rosnącej liczby pacjentów - stawia nowe wymagania klinikom stomatologicznym, a Planmeca Compact i5 został zaprojektowany, aby sprostać tym wymaganiom. Unit gwarantuje długą żywotność: został on zbudowany w taki sposób, aby w każdej chwili mógł zostać zaktualizowany o nowe funkcje. To czyni inwestycję w Compact i5 naprawdę przyszłościową.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z:
Panem Jukka Kanerva, v-ce Prezydent
Dział Dental care units and CAD/CAM, Planmeca Oy
Tel 358 20 7795 848
jukka.kanerva@planmeca.com

Planmeca Oy i Grupa Planmeca
Firma Planmeca Oy jest jednym z wiodących producentów sprzętu dentystycznego na świecie, a oferowane przez nią produkty to: cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy sprzęt do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania komputerowego. Firma Planmeca z siedzibą w Helsinkach, Finlandia, dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie. Jest to największa prywatna firma działająca w tej branży, która opiera swoją działalność na zaangażowaniu oraz inwestowaniu w innowacyjne technologie i projektowanie. Planmeca Oy jest częścią fińskiej Grupy Planmeca działającej w branży technologii medycznych. Obrót grupy w 2017 roku wynosił 700 mln EUR i zatrudnia 2800 osób na całym świecie.
www.planmeca.pl

About Us

Better care through innovation Planmeca Oy is one of the world's leading dental equipment manufacturers with a product range covering digital dental units, CAD/CAM solutions, world-class 2D and 3D imaging devices and comprehensive software solutions. Headquartered in Helsinki, Finland, Planmeca’s products are distributed in over 120 countries worldwide. With a strong commitment to pioneering innovations and design, it is the largest privately held company in its field. Planmeca Oy is part of the Finnish Planmeca Group, which operates in the field of healthcare technology. The Group's turnover in 2019 was MEUR 769, and it employs nearly 2,870 people worldwide.