Scandic müüb maha hotelli Eestis

30. aprillil 2013. a müüakse Eestis Tallinna kesklinnas asuv Scandic Palace Hotel uuele kinnisvaraomanikule ja hotellioperaatorile. Uued omanikud on EfTEN Real Estate Fund ja Vello Kunmans AS Esravenist. Scandic Hotelsi, Põhjamaade regiooni suurima hotellioperaatori jaoks tähendab see tehing oma äritegevuse tõhustamist.

Scandic Hotels on olnud Eestis asuva Scandic Palace'i hotelli omanik ning majandaja alates 1999. aastast. 1938. a ehitatud hoone asub Tallinna kesklinnas. Uued omanikud jätkavad omandatud valdustes hotelli pidamist, mis tähendab seda, et 30. aprillil 2013 läheb hotelli personal üle uue omaniku ettevõtte koosseisu. 2013. aasta lõpus algavad suuremahulised renoveerimistööd.

“Me oleme rõõmsad selle üle, et oleme leidnud uued omanikud, kes jätkavad hotelli majandamist,” kommenteeris Scandicu tegevjuht Anders Ehrling. “Scandicu tuumeesmärk on hotellide majandamine, mitte kinnisvara omamine. Olles leidnud Tallinnas hotelliärile ja kinnisvarale uue omaniku, on meie ettevõtte jaoks järgmiseks loogiliseks sammuks oma tegevuse tõhustamine.”

Scandic Palace'i hotelli müümine Tallinnas tähendab Scandicule tegevuse lõpetamist Eestis. Scandic soovib sellega seoses tänada kõik Eesti meeskonna liikmeid nende fantastilise töö eest Scandicus 14 tegevusaasta jooksul.

Lühidalt Scandicust
Scandic on hetkel Põhjamaade regiooni juhtiv hotellikett, millele kuulub 160 hotelli kaheksas riigis: Rootsis, Taanis, Soomes, Norras, Saksamaal, Hollandis, Belgias ja Poolas. Scandicu püsiv strateegia näeb ette toetumist oma keti hotelli-, restorani- ja konverentsiteenuste juhtpositsioonile. Hotellikett on saanud kogu maailmas suurel hulgal tähelepanu tänu oma pikaajalisele jätkusuutlikule arenguprogrammile ja ainulaadsele tööle erivajadustega klientidele mõeldud teenuste arendamisel. 1963. aastal rajatud Scandic tähistab käesoleval aastal oma 50. aastapäeva hotellinduses.

Lisainfo:
Margareta Thorgren, VP Group Communication, Scandic, tel: +46 8-517 352 54,
e-mail: margareta.thorgren@scandichotels.com

Subscribe

Documents & Links