Lindex rozā rokassprādze, ko radījis Metjū Viljamsons (Matthew Williamson)

Šoruden, pateicoties nozīmīgajai dizaineru sadarbībai ar Metjū Viljamsonu, Lindex plāno atkārtot iepriekšējos panākumus, kolekcijā iekļaujot rozā rokassprādzi, no kuras pārdošanas gūtie ienākumi pilnībā tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi. Rokassprādzi var nēsāt jebkura vecuma sievietes. To varēs iegādāties vairākos Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com no 4. oktobra.

Lindex lepojas ar sniegto atbalstu gadu gaitā Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai „Dzīvības koks”.  Krūts veselības mēnesī - Oktobrī Lindex klienti un darbinieki tiek iesaistīti sabiedrības informēšanas kampaņā Roza lentīte, ziedojot naudu nepārtrauktai cīņai pret krūts vēzi, palielinot sabiedrības informētību par šo slimību. Šādas kampaņas ir loti nozīmīgas, lai sievietes būtu izglītotākas un informētākas un zinātu, ka vēzis ir hroniska saslimšana, ko var ārstēt. Šogad visi Lindex ziedotie līdzekļi tiks izmantoti psihosociālās rehabilitācijas onkoloģiskajiem pacientiem centra ieviešanai Latvijā. Rehabilitācija gadā būtu nepieciešama vismaz 1500 cilvēkiem, šobrīd „Dzīvības koks”, ar Lindex atbalstu, ir palīdzējis vairāk nekā 200 sievietēm pēc krūts vēža.  

„Cīņa pret krūts vēzi ir ļoti svarīga, un es patiesi lepojos, ka varu atbalstīt Lindex viņu apbrīnojamajā kampaņā un ka man ir dota iespēja sniegt savu artavu lietas labā,” ir priecīgs Metjū Viljamsons.

Šogad rozā rokassprādze ir sievišķīga, savīta rokassprādze ar nelielu kareklīti pie aizdares. Tā ir gaiši rozā krāsā un to var viegli saskaņot ar apģērbu no unikālās dizaina kolekcijas, ko Lindex radījis sadarbībā ar Metjū Viljamsonu. Kolekcijā ir iekļauti apģērbi un aksesuāri sievietēm, kuras pārzina modi, kā arī daži apģērbi jaunajām modes dāmām. Kolekcija tiks izlaista 4. oktobrī atsevišķos Lindex veikalos 16 valstīs, kā arī interneta veikalā lindex.com. Latvijā apģērbu kolekcija būs pieejama Lindex veikalā t/c Spice. Rozā rokassprādze būs pieejama visos 470 Lindex veikalos 16 valstīs un maksās 8LVL, no kuras pārdošanas gūtie ienākumi pilnībā tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi.

Uzziniet vairāk par Metjū Viljamsona sadarbību ar Lindex.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media