“Stena Rederi” patlaban izskata potenciālu paplašināšanos Ventspils ostā

Report this content

Uzņēmums “Stena Rederi AB” (turpmāk - “Stena”) un Ventspils ostas uzņēmumi ir parakstījuši nodomu protokolu par ostas un loģistikas darbību pārvaldību Latvijā. Iecere ir izskatīt iespējas uzņēmumam “Stena” pārvaldīt termināļus un dzelzceļa uzņēmumus Ventspils ostas uzņēmumu vārdā.

“”Stena Rederi” darbojas vairākās Eiropas ostās un izprot šīs infrastruktūras stratēģisko nozīmību un potenciālu. Šobrīd mēs pētām iespējas veicināt ostas darbības un kravu aprites pieaugumu Ventspils ostā,” sacīja “Stena Rederi” izpilddirektors Karls-Johans Hagmans (Carl-Johan Hagman).

“Mēs uzskatām, ka “Stena” ir īstais partneris, lai turpinātu attīstīt un stiprināt Ventpils ostu un kopumā uzlabotu loģistiku Latvijā. Mēs ceram, ka varēsim ar “Stena” noslēgt galīgo vienošanos,” sacīja Dr. Rudolfs Meroni (Dr. Rudolf Meroni), Ventspils ostas uzņēmumu Padomes priekšsēdētājs.

C.J Hagman                                                  R.Meroni

Stena Rederi izpilddirektors                     Ventspils ostas uzņēmumu Padomes priekšsēdētājs 

For more information contact:

Maks Grinfeld, Executive Director, Stena Rederi AB

+46708396999

Maks.grinfeld@stena.com

Or: Aivars Gobins, Board member of the Ventspils Port Companies

+37122029269

agobins@gmail.com

Stena Rederi AB is part of Stena AB Group in Sweden who has activities within Ferries, Tankers, Ports, Offshore drilling, Ship Management, Real estate and Other investments. The group has a 3.5 billion€ turnover and 15.000 employees and operates more than 140 vessels worldwide.