Bauer Hockey oslavuje neospevovaných hrdinov hokeja

– Nina Taska, ktorý má 32 rokov a pochádza z Bratislava stretol v New Yorku svoje idoly NHL

Spoločnosť Bauer Hockey dnes vyhlásila víťazov svojej iniciatívy „Strongest Link“ (Najsilnejšie puto) – na Európu zameranej kampane, v rámci ktorej sa hľadali neospevovaní hrdinovia hokeja, ktorí poskytujú hráčom možnosť vychutnať si tento šport. Príspevky do tejto súťaže, ktorá prebehla v siedmich krajinách, nám predstavili celý rad kandidátov, a to od spoluhráčov a súrodencov až po starých rodičov a trénerov. Túto iniciatívu viedol do roku 2012 držiteľ ocenenia „Vezina Trophy“ Henrik Lundqvist z New York Rangers a dvojnásobný držiteľ trofeje „Hart Memorial Trophy“ Alex Ovečkin z tímu Washington Capitals.

„Mojím neospevovaným hrdinom je môj brat Joel,“ povedal Lundqvist. „Bola to pre mňa, ako určite aj pre všetky deti, ktoré sa zúčastnili tejto súťaže, ťažká voľba, pretože v celej mojej kariére hralo dôležitú a podpornú úlohu mnoho ľudí. Vždy sme jeden na druhého dávali pozor a viem, že bez neho by som dnes nebol tam, kde som.“

Okrem získania kompletnej hokejovej výstroje značky Bauer víťazi a ich neospevovaní hrdinovia získali plne hradený výlet do New Yorku, aby mohli sledovať zápas NHL. A ako prekvapenie táto skupina získala možnosť stráviť skutočne cenný čas v spoločnosti svojich dvoch obľúbených hráčov Lundqvista a Ovečkina, ktorí sa v deň pred zápasom zrazu objavili na slávnostnej večeri, ktorá sa konala v rámci iniciatívy „Strongest Link“.   Moment, ktorý je možné zažiť skutočne len raz za život.

„Bol to pre mňa úžasný zážitok byť súčasťou tohto programu a stretnúť týchto mimoriadnych ľudí z celého sveta,“ povedal Ovečkin. „Pre mňa to bola moja rodina, kto ma podporoval, a bolo príjemné, že ako súčasť tohto skvelého víkendu spoločnosti Bauer, si tak veľa víťazov priviedlo do New Yorku svoju rodinu. Som hrdý na to, že spoločne so spoločnosťou Bauer mám možnosť zviditeľniť tých ľudí, ktorí prispievajú k rozvoju hokejových hráčov po celom svete.“

V rámci digitálnej a maloobchodnej kampane s názvom „Najsilnejšie puto“ sa vyhľadávajú neospevovaní hrdinovia pôsobiaci v hokejových spoločenstvách vo Švédsku, Fínsku, Nemecku, na Slovensku, v Rusku, Švajčiarsku a Českej republike.

„Táto kampaň vznikla z myšlienky, že by sme mali obrátiť pozornosť na tých, ktorí sú určitou neoddeliteľnou súčasťou toho, čo robí z hokeja taký neuveriteľný šport,“ povedal Marcus Johnsson, marketingový manažér spoločnosti Bauer Hockey pre Európu.

Každý uchádzač predložil dotazník, v ktorom podrobne opísal, prečo je jeho kandidát neospevovaným hrdinom a prečo je výnimočný. Porota zložená z hráčov NHL a partnerov spoločnosti Bauer Hockey v každej krajine posúdila príspevky a určila víťazov.

Víťazi sa uvádzajú nižšie podľa jednotlivých krajín:

Kandidáta z Fínska nominoval: Kandidát Juuso Rantanen: Juha Rantanen

Kandidáta zo Slovenska nominoval: Kandidátka Nina Taska: Martin Tasky

Kandidáta z Ruska nominoval: Kandidát Konstantin Lomakov: Marina Lomakova

Kandidáta z Nemecka nominoval: Kandidát Nico Lassen: Timo Lassen

Kandidáta zo Švajčiarska nominoval: Kandidát Jann Felber: Susanne Felber-Leu

Kandidáta zo Švédska nominoval: Kandidát Emil Enhörning: Christian Enhörning

Kandidáta z Českej republiky nominoval: Kandidát Mathias Hodulak: Pavel Kysely


Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa na:
Marcus Johnsson, marketingový manažér pre korešpondenciu v rámci Európy:
E-mail: marcus.johnsson@bauer.com
Telefón: +46 70-7665209

O spoločnosti Bauer Hockey

Bauer Hockey je svetovo najuznávanejším návrhárom, výrobcom a predajcom hokejovej výstroje Spoločnosť Bauer, založená v roku 1927 v meste Kitchener v Ontáriu , vyvinula prvú korčuľu s nožom pripevneným k topánke, čo navždy zmenilo hokejovú hru. Odvtedy Bauer pokračuje vo vyvíjaní  najvyhľadávanejších výrobkov v tomto odvetví vrátane veľmi úspešných radov výrobkov Supreme ® a Vapor ®.  Bauer Performance Sports, verejne obchodovaná spoločnosť na torontskej burze, je materskou spoločnosťou firmy Bauer Hockey a jej vlastných pridružených subjektov Mission Roller Hockey, Maverik Lacrosse, Cascade Sports a Inaria. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.BAUER.com.

Media

Media

Documents & Links