Společnost Bauer Hockey vzdává hold neopěvovaným hrdinům hokeje

– 17 letý Matyáš Hodulák z Uničova se v New Yorku setkal se svými hokejovými idoly z NHL

Společnost Bauer Hockey dnes vyhlásila vítěze své iniciativy „Strongest Link“ (Nejsilnější článek). Tato čistě evropská kampaň si dala za cíl najít neopěvované hrdiny hokeje, díky nimž si hráči mohou tento sport užívat. V příspěvcích do soutěže, která probíhala v sedmi zemích, se objevili nejen spoluhráči či sourozenci, ale také prarodiče nebo trenéři. V čele této iniciativy stál Henrik Lundqvist z týmu New York Rangers, jenž v roce 2012 získal Vezinovu trofej, a dále dvojnásobný držitel Hartovy trofeje Alex Ovečkin z Washington Capitals.

„Tím neopěvovaným hrdinou je pro mě můj bratr Joel,“ prohlásil Lundqvist. „Rozhodnout se, kdo to skutečně je, však pro mě bylo těžké, protože během mé kariéry mě podporovalo nebo pro mě bylo důležitých hrozně moc lidí. A vsadím se, že stejně těžké rozhodnutí to bylo i pro všechny, kdo se této soutěže zúčastnili. My s bratrem jsme se jeden o druhého vždycky starali a já bych bez něj nebyl tam, kde jsem teď.“

Kromě toho, že společnost Bauer dá výhercům této soutěže kompletní hokejové vybavení, zaplatí jim i jejich neopěvovaným hrdinům výlet do New Yorku spojený s návštěvou zápasu NHL. Pro skupinu bylo navíc přichystáno překvapení: její členové strávili opravdu zajímavé chvíle s jejich dvěma oblíbenými hráči. Den před zápasem totiž na slavnostní večeři „Strongest Link“ neočekávaně přišli Lundkvist a Ovečkin. To byl zážitek na celý život.

„Být součástí tohoto programu a setkat se s těmito výjimečnými lidmi z celého světa pro mě byl skvělý zážitek,“ uvedl Ovečkin. „U mne to byla rodina, kde jsem dostával nejvíce podpory, takže bylo moc fajn vidět, jak spousta vítězů s sebou do New Yorku na tenhle parádní víkend vzala i rodinu. Jsem pyšný na to, že mohu spolupracovat se společností Bauer a pomoci projednou strhnout pozornost na všechny, kdo pomáhají hokejistům na celém světě se rozvíjet.“

Digitální a maloobchodní kampaň „Strongest Link“ (Nejsilnější článek) hledající neopěvované hrdiny, se zaměřila na hokejisty ve Švédsku, Finsku, Německu, Švýcarsku, v Rusku, na Slovensku a v České republice.

„Tato kampaň vznikla z nápadu, že bychom měli ukázat ty, kteří jsou naprosto nedílnou součástí toho, co z hokeje činí úžasný sport,“ uvedl Markus Johnsson, marketingový manažer pro Evropu ve společnosti Bauer Hockey.

Každý účastník soutěže odevzdal dotazník, v němž podrobně popsal, proč je jím nominovaný člověk tím neopěvovaným hrdinou, a co vše pro ně dotyčný člověk udělal. Příspěvky hodnotila porota sestávající z hráčů NHL a partnerů společnosti Bauer Hockey v každé zemi. Ti také jmenovali vítěze.
Vítězové jsou uvedeni níže podle zemí:

Nominující za Finsko: Nominován Juusou Rantanenem: Juha Rantanen

Nominující za Slovensko: Nominován Ninou Taskou: Martin Taský

Nominující za Rusko: Nominován Konstantinem Lomakovem: Marina Lomakova

Nominující za Německo: Nominován Nico Lassenem: Timo Lassen

Nominující za Švýcarsko: Nominován Jannem Felberem: Susanne Felber-Leu

Nominující za Švédsko: Nominován Emilem Enhörningem: Christian Enhörning

Nominující za Českou republiku: Nominován Matyášem Hodulákem: Pavel Kyselý


Chcete-li získat více informací, obraťte se, prosím, na:
Marcus Johnsson, Marketingový manažer pro Evropu
e-mail:
marcus.johnsson@bauer.com
Telefon: +46 70-7665209

O společnosti Bauer Hockey

Bauer Hockey je nejuznávanějším návrhářem, prodejcem a výrobcem hokejové výstroje na světě. Tato společnost založená v roce 1927 ve městě Kitchener v kanadské provincii Ontario vyvinula první brusle na světě, která měla nůž připevněný k botě, a tím navždy změnila hokej. Od té doby společnost Bauer neustále vyvíjí nejvyhledávanější produkty ve svém odvětví, a to včetně velice úspěšných produktových řad Supreme ®, Nexus ® a Vapor ®. Bauer Performance Sports, jejíž akcie jsou veřejně obchodovatelné na Torontské burze cenných papírů, je mateřskou společností Bauer Hockey, a její sesterské subjekty vlastní značky vlastní Mission Roller Hockey, Maverik Lacrosse, Cascade Sports a Inaria. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti Bauer Hockey na adrese www.BAUER.com.

Tags:

Media

Media

Documents & Links