• news.cision.com/
  • Bona AB/
  • Bona představuje novou technologii kartáčování, která vytváří strhující efekt na dřevěné podlaze

Bona představuje novou technologii kartáčování, která vytváří strhující efekt na dřevěné podlaze

Report this content

Bona je jedničkou na trhu v ošetření dřevěných podlah. Nyní přišla s novinkou - představuje novou technologii kartáčování, která umožňuje zdůraznit přirozený charakter dřeva a snadno vytvořit inspirativní vzhled podlah.

Díky dlouholetému odhodlání a vášni pro dřevěné podlahy vyvinula společnost Bona inovativní systém pro vytváření strhujících podlahových efektů, které jsou součástí koncepce Bona Inspiration – stylového podlahového programu s inspirací a návodem v oblasti podlahových trendů. Nová technologie Bona kartáčování nabízí jedinečný systém, který umožňuje dodavateli renovovat stávající podlahy, vytvářet nové, moderní efekty, rekonstruovat nejnovější technologické podlahové trendy nebo jednoduše obnovovat přírodní krásu původních podlah. Počínaje strukturou a kontrastem, přes dvoubarevné efekty, které rozhodně zaujmou, až po ošetření rozsáhlou škálou olejů a laků Bona – možnosti jsou nekonečné.

Technologie Bona kartáčování nabízí drátěné kartáče, které v kombinaci s Bona FlexiSand 1.9 vytváří inspirativní vzhled dřevěných podlah. Kartáče jsou připevněny na Bona Power Drive NEB pomocí jednoduchého systému, který je připojen k Bona FlexiSand pro rychlé a snadné broušení a kartáčování dřevěných podlah, v libovolném směru. Otočné válcové drátěné hlavy kartáčů kartáčují, což znamená, že odstraňují měkké dřevo, což umožňuje, aby se barevný olej usadil do struktury dřeva.

Pro kraje a obtížně přístupné oblasti představuje společnost Bona nový nástroj Bona SupraFlex. Bona SupraFlex je vhodný jak pro kartáčování, tak i broušení dřeva a dalších materiálů. Společně s unašečem Bona Power Drive NEB je dokonalým pomocníkem každého podlaháře.

„Technologie Bona kartáčování nabízí dodavateli dřevěných podlah možnost vytvářet řadu kreativních efektů, jako například ty, které sledujeme v trendech podlahových technologií – aniž by došlo k výměně stávající podlahy, nebo můžete jednoduše obnovit původní krásu dřevěné podlahy. Při použití povrchové úpravy Bona – laky nebo oleje v kombinaci s Bona technologií kartáčování jsou možnosti designu nekonečné. Z tmavé podlahy světlá podlaha – a naopak. Možnosti jsou bezpečné, udržitelné a snadno dosažitelné,“ říká Thomas Hallberg, manažer pro strategii profesionálních produktů.

Další informace získáte zde:

Thomas Hallberg, manažer pro strategii profesionálních produktů, Professional, Bona

Tel. +4640385514 nebo e-mail: thomas.hallberg@bona.com

www.bona.com

Obrázky ve vysokém rozlišení jsou v příloze.

O koncepci Bona Inspiration

Součástí koncepce Bona Inspiration je inspirační paleta stylů interiérového designu, ve kterých dřevěné podlahy hrají důležitou úlohu, přičemž metody broušení a kartáčování, laky, oleje a barvy od společnosti Bona mohou dřevěným podlahám vdechnout nový život. Budoucí trendy prezentované společností Bona v její jedinečné koncepci zahrnují vše od temných, rustikálních podlah po podlahy se světlým, lakovaným povrchem. 

O společnosti Bona

Společnost Bona je rodinná společnost založená v roce 1919. Dodává produkty pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných podlah. Obrat společnosti Bona činí 2,3 miliardy SEK (2017). Sídlo společnosti se nachází v Malmö a celosvětově společnost zastupuje 17 poboček a 70 distributorů.