• news.cision.com/
  • Bona AB/
  • Bona zavádí nový, profesionální program péče a údržby dřevěných a elastických podlah

Bona zavádí nový, profesionální program péče a údržby dřevěných a elastických podlah

Report this content

Nový revoluční program péče pro dřevěné a elastické podlahy společnosti Bona představuje novou péči o podlahy, která je podložena již stoletím zkušeností. Tento nový program nabízí mnohem více, než jen skvělé čisticí prostředky; poskytuje odborníkům v oblasti péče o podlahu odborné poradenství, udržitelné výrobky a řešení potřebná k ochraně a údržbě podlah, aby podlahy zůstaly krásné dlouhodobě.  

Tento inovativní program, vyvinutý pro profesionální uklízecí firmy, správce budov, dodavatele stavebních služeb a tradiční dodavatele dřevěných podlah, umožňuje majitelům podlah účinněji chránit své investice revitalizací plochy podlah pomocí nových revolučních metod.

Bona nabízí vysoce výkonné, rychlé a časově úsporné řešení péče od olejovaných podlah po kompletně dokončené podlahy. Součástí programu je také sortiment výrobků schválených federací FIBA, které byly speciálně navrženy pro potřeby sportovní podlahy.

Součástí programu Bona Care je i jedinečná možnost opravit nebo revitalizovat opotřebované a poškozené podlahy z gumy, PVC, PU, vinylu či linolea, což eliminuje potřebu kompletní výměny podlahy. Tím se sníží prostoje o neuvěřitelných 50 %, což vede ke značným úsporám pro majitele podlah.

„Nový program Bona Care pro dřevěné a elastické podlahy poskytuje efektivní postupy a odbornou podporu, což umožňuje dodavatelům stavebních služeb nabídnout optimální servis a péči, která prodlouží životnost podlah a zachová jejich původní vzhled delší dobu. Pevně věříme, že se jedná o skutečný převrat v tomto průmyslovém odvětví," řekl Davide Cavalleri, obchodní ředitel společnosti Jan San & Rental EMEA/APAC.

Program Bona Care zahrnuje postupy a výrobky, od kompletní rekonstrukce až po každodenní čištění, takže si podlaha získá nový vzhled a tím se prodlouží její životnost. Program lze uplatnit ve všech typech prostředí – od komerčních prostor, jako jsou kanceláře a hotely, až po sportovní haly a letiště.

Kompletní program Bona Care bude uveden na trh na výstavě Interclean v Amsterdamu, ve dnech 15.–18. Května 2018.

V příloze najdete obrázky ve vysokém rozlišení.

Více informací vám poskytne:

Davide Cavalleri, obchodní ředitel Jan San & Rental EMEA/APAC, Bona

Tel.: +393453749316, nebo e-mail: davide.cavalleri@bona.com

O společnosti Bona

Společnost Bona je rodinná společnost založená v roce 1919, která dodává výrobky pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných podlah. Obrat společnosti Bona v roce 2017 činil 2,3 miliardy SEK (224 milionů EUR). Sídlo společnosti se nachází v Malmö a celosvětově společnost zastupuje 17 poboček a 70 distributorů.

www.bona.com
https://se.linkedin.com/company/bona-ab

Media

Media

Quotes

Nový program Bona Care pro dřevěné a elastické podlahy poskytuje efektivní postupy a odbornou podporu, což umožňuje dodavatelům stavebních služeb nabídnout optimální servis a péči, která prodlouží životnost podlah a zachová jejich původní vzhled delší dobu. Pevně věříme, že se jedná o skutečný převrat v tomto průmyslovém odvětví
Davide Cavalleri, obchodní ředitel společnosti Jan San & Rental EMEA/APAC