• news.cision.com/
  • Bona AB/
  • Podlahový styling s koncepcí Bona Inspiration propůjčí dřevěným podlahám nový vzhled a nový život

Podlahový styling s koncepcí Bona Inspiration propůjčí dřevěným podlahám nový vzhled a nový život

Report this content

Jak dostane stará dřevěná podlaha svěží a nový vzhled? Švédská společnost Bona, která se zabývá péčí o podlahy, přišla s novou koncepcí s účelem inspirovat vlastníky domů k renovaci a modernizaci vzhledu jejich podlah. Pod pojmem Bona Inspiration se odrážejí poslední trendy, které sestávají z pěti stylových vzhledů podlah - ty byly vyvinuty ve spolupráci se švédskou analytičkou trendů, Cay Bondovou.

Renovovat, nebo vyměnit? Pro mnohé vlastníky domů je rozhodnutí velmi složité. Podlahový styling s koncepcí Bona Inspiration nabízí jedinečné řešení. Poskytuje spotřebitelům to nejlepší z obou alternativ tím, že zajišťuje dosažení módního, nového vzhledu – vše od efektu kartáčovaných povrchů přes světle lakované povrchy, až po tmavý rustikální vzhled - bez zatížení životního prostředí, které se váže k výměně podlahy.

Koncepce byla vyvinuta v úzké spolupráci s renomovanou švédskou analytičkou trendů, Cay Bondovou. Cay věří, že dům prezentuje vaši osobní identitu více než cokoli jiného. „Podlaha má v tomto smyslu až neuvěřitelně důležitou úlohu, přičemž chytře renovovaná podlaha dokáže změnit pokoj či celý domov dramatickým způsobem,” říká.

Nová řada produktů vycházela z vkusu a expertízy Cay a nabízí vizuální efekty, jež jsou v plném souladu s posledními trendy. Vlastníci domů navíc nejsou omezováni na malé úpravy jejich stávajících podlah. Mohou rovněž vytvořit efekt kartáčovaného a naolejovaného povrchu tam, kde žádný takový dříve neexistoval. 

Produktový manažer společnost Bona, Patrik Mellnert, to shrnul následovně: „Využitím koncepce Bona Inspiration k vytvoření stylingu vašich podlah můžete se stávající podlahou během pouhých několika hodin dokázat doslova divy.“

  • Koncepce obsahuje řadu Nordic Shimmer s jejími čtyřmi stylovými variantami, které odrážejí poklidného severského ducha.
  • Chcete-li si zvolit některý ze tří rustikálních vzhledů ke zvýraznění vašich pokojových rostlin, zvolte řadu Garden Atmosphere.
  • Naproti tomu je New Modern stylem pro pohodlí a sebevyjádření, jež přesahuje trendy a tradice.
  • Malibu Dreams v sobě nese podstatu Kalifornie: teplo a pohostinnost, nevázané duševní rozpoložení a rustikální vzhled s elegancí.
  • Nakonec je k dispozici řada Touch of Grace pro případ, že chcete dnešní hektický životní styl nechat uvázaný na uzdě poklidu.

Marketingová ředitelka maloobchodu pro oblast EMEA a APAC, Jessica Nissanderová, vysvětluje: „Chtěli jsme vlastníkům domů usnadnit realizaci změny vzhledu a atmosféry jejich domovů, přičemž naše produktová řada pro podlahový styling přináší právě tyto možnosti. Můžete si vybrat mezi různými vzhledy a styly a vytvořit pocitově zcela nové prostředí pouhou renovací své podlahy.“

Společnost Bona nabízí rovněž jedinečný servis, při kontaktování místního certifikovaného podlaháře Bona. „Tito proškolení odborníci ví přesně, jak používat naše metody broušení a kartáčování, laky, oleje a barvy,“ doplňuje Jessica.

Více informací vám poskytne:

Jessica Nissander, marketingová ředitelka maloobchodu pro oblast EMEA a APAC. +4640385500

www.bona.com

V příloze najdete obrázky ve vysokém rozlišení.

Koncepce podlahového stylingu Bona Inspiration je v současnosti k dispozici v Evropě a Asii. Koncepce bude uvedena na trh v USA na počátku roku 2019.

O společnosti Bona

Bona je rodinná firma. Byla založena v roce 1919 a dodává produkty pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných podlah. Obrat společnosti Bona činí 2,3 mld SEK (2017). Sídlo společnosti se nachází ve švédském Malmö a celosvětově společnost zastupuje 17 poboček a 70 distributorů.

O Cay Bondové

Cay Bondová je mezinárodně uznávaná švédská analytička trendů, novinářka a spisovatelka. Specializuje se na design a módu a jejím cílem je pochopení vzájemného vztahu a vývoje designu a technologie.

Quotes

Chtěli jsme vlastníkům domů usnadnit realizaci změny vzhledu a atmosféry jejich domovů, přičemž naše produktová řada pro podlahový styling přináší právě tyto možnosti. Můžete si vybrat mezi různými vzhledy a styly a vytvořit pocitově zcela nové prostředí pouhou renovací své podlahy
Jessica Nissander, marketingová ředitelka maloobchodu pro oblast EMEA a APAC