Poznaj nowe rozwiązania w świecie trendów podłogowych

Report this content

Uznana na rynku szwedzka firma Bona wyznacza trendy w branży podłogowej dzięki „Inspiracjom Bona”, wyjątkowej koncepcji dotyczącej projektowania podłóg zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki współpracy z Cay Bond, sławną na arenie międzynarodowej analityczką trendów, Bona skupia się na podłodze jako kluczowym elemencie wystroju wnętrza.

Od dawna najnowsze tendencje modowe wpływają na aranżację wnętrz i wystrój domu, jednak do tej pory bieżące trendy nie oddziaływały na branżę renowacji podłóg. Bona, chcąc to zmienić, zdecydowała się na współpracę z Cay Bond, która ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie mody, dizajnu i aranżacji wnętrz. Efektem tej współpracy jest całkiem nowa koncepcja – aby inspirować i tworzyć trendy oraz nowe style podłóg.

Bona od dawna znajduje się w czołówce firm zajmujących się renowacją i konserwacją podłóg. Nasza dobrze ugruntowana wiedza jest teraz wsparta inspiracjami i doradztwem w zakresie trendów podłogowych. Dzięki temu możemy stworzyć w mieszkaniu odpowiedni nastrój.

- Opracowaliśmy koncepcję, która pomaga w stworzeniu odpowiedniego stylu i efektu na drewnianej podłodze przy użyciu naszych produktów i technik. Dzięki właściwemu działaniu, bez konieczności wymieniania podłogi, można zachować jej styl, równocześnie sprawiając, że będzie miała zupełnie nowy wygląd. Szeroka gama produktów firmy Bona pozwoli w zaledwie kilka godzin odmienić podłogę jak za pomocą magii – mówi Patrik Mellnert, Manager Produktu w firmie Bona.

Koncepcja „Inspiracje Bona” zawiera cały wachlarz inspiracji obejmujących szeroki wybór stylów, w których drewniane podłogi odgrywają ważną rolę. Metody szlifowania czy szczotkowania zalecane przez firmę Bona, podobnie jak nasze lakiery, oleje i farby pomogą dać drewnianej podłodze drugie życie. Przyszłe trendy zawarte w tej niezwykłej koncepcji firmy Bona mieszczą w sobie wszystko, od ciemnych, rustykalnych podłóg, po jasne i lakierowane. Odnawianie starych drewnianych podłóg jest nie tylko ekologiczne, to także piękny efekt i trend przyszłości.

Koncepcja zostanie wdrożona w Europie, USA i Azji w 2018 roku.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Starszy wiceprezes Bona, Dział zarządzania produktem i marketingu, Björn Saalbach, +46736557557

Manager Produktu, Patrik Mellnert, +46 40 38 73

www.bona.com

Załączono ilustracje w wysokiej rozdzielczości.

O firmie Bona

Bona to rodzinna firma założona w 1919 roku. Zajmuje się dostarczaniem produktów do instalacji, konserwacji i odnawiania drewnianych podłóg. Obrót roczny firmy wynosi 2,2 miliarda koron szwedzkich (2016). Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Malmö, Bona jest także reprezentowana na całym świecie w 17 siedzibach oraz przez 70 dystrybutorów.

Cay Bond

Cay Bond jest szwedzką analityczką trendów, dziennikarką i pisarką, znaną na arenie międzynarodowej. Wśród wielu z jej osiągnięć można wymienić wyróżnienie francuskim Orderem Narodowej Zasługi (L’Ordre National du Mérite) za działania na rzecz promowania mody francuskiej. Cay Bond specjalizuje się w dziedzinach dizajnu i mody. W swojej pracy analizuje ruchy społeczno-kulturowe, aby zrozumieć, jak wpływają na siebie dizajn i technologia.

Media

Media

Documents & Links

Quotes

Uważam, że wartość podłogi jest niedoceniana. Chociaż podłogi stanowią istotną część wnętrz, poświęca im się bardzo mało uwagi. Dzięki dobrze odnowionej podłodze pomieszczenie, czy nawet cały dom, może się zmienić nie do poznania. Poprzez wybór podłogi można wyrazić swoją osobowość i kulturę. Istnieje całe mnóstwo inspirujących stylów. Chcemy je wykorzystać i pokazać możliwości oraz kreatywne rozwiązania dopasowane do konkretnego wnętrza. W dzisiejszych czasach ludzie starają się wyrazić swoją osobowość poprzez wystrój wnętrz i domów. Dom mówi o twojej osobowości więcej niż cokolwiek innego, a podłoga odgrywa w tym ogromną rolę.
Cay Bond