• news.cision.com/
  • Bona AB/
  • Společnost Bona představuje Mega ONE – kompletně nový kvalitní lak pro dřevěné podlahy

Společnost Bona představuje Mega ONE – kompletně nový kvalitní lak pro dřevěné podlahy

Report this content

Základní a vrchní lak v jednom, Bona Mega ONE je 1-složkový lak, který přináší výhody, jako je jednoduchá, pohodlná aplikace a méně odpadu. Díky vynikající odolnosti, snadnému nanášení a rychlému průběžnému vytvrzení umožňuje dodavateli dosáhnout optimální odolnosti a provedení za kratší dobu, čímž zvyšuje jednotkovou hodnotu práce.

Nejnovější přípravek do Bona rodiny profesionálních laků na vodní bázi, Bona Mega ONE je vhodný pro domácí i komerční prostory, jako jsou domy, kanceláře a hotely. Splňuje současné i budoucí požadavky na rostoucím trhu s podlahovými krytinami, a proto je ideální pro dodavatele služeb a firem zajišťujících údržbu, kteří hledají vynikající ochranu povrchu dřevěných podlah.

Bezpečný a udržitelný lak Bona Mega ONE je díky svému nežloutnoucímu složení ideální pro světlé dřevo nebo designové podlahy. Protože je 1-složkový, není zapotřebí míchat s tužidlem, čímž vzniká méně odpadu. Také musíme vyzdvihnout možnost rychlejšího středního obroušení, které zajišťuje lepší přilnavost a žádné zanášení brusiva, stejně jako skvělou odolnost. Díky rychlému průběžnému vytvrzení lze provést mezibroušení již po 1 hodině, a urychlit tak zpracování zakázky. Pro majitele podlah to znamená kratší prostoje a pro dodavatele vyšší výkonnost a více zakázek.

„Posílením pozice dlouhodobému růstu v oblasti poskytování služeb a zajišťování údržby přispívá i nový lak Bona, ideální profesionální 1-složkový lak pro ošetření dřevěných podlah. Podlaháři, kteří přípravek otestovali, nám poskytli velmi pozitivní zpětnou vazbu, jako je jeho vysoká viskozita, která usnadňuje aplikaci. Dále ocenili rychlé schnutí a fantastické mezibroušení, které zkracují prostoje. A to je dobrá zpráva pro dodavatele, i majitele podlah. Jsme přesvědčeni, že Bona Mega ONE přispěje k jeho trvalému úspěchu v rámci laků Bona, jako dokonalého pomocníka pro profesionální dodavatele hledající kvalitu a jednoduchost.“ říká Patrik Mellnert, produktový manažer, Bona AB.

Bona Mega ONE byl v první polovině roku 2018 úspěšně představen ve Švédsku a Německu. Dále bude uveden na trh v Evropě, Asii a na začátku roku v USA.

Více informací vám poskytne:

Patrik Mellnert, produktový manažer společnosti Bona AB

Tel.: +4640387308 nebo e-mail: Patrik.Mellnert@bona.com

Bona AB je rodinná firma založená roku 1919. Sídlo společnosti se nachází ve švédském Malmö. Obchodní koncepce společnosti Bona je poskytovat produkty pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných podlah po celou dobu jejich životnosti. Bona je lídrem na trhu v oblasti prostředků a údržby povrchových úprav s celosvětovým prodejem a dceřinými společnostmi v 18 zemích. Skupina zaměstnává více než 500 lidí po celém světě a její obrat v roce 2016 byl cca. 2,21 miliardy SEK (přibližně 225 milionů EUR). www.bona.com