Vytvořte si vlastní příběh dřeva – díky přípravkům z řady Bona Oil System

Inovativní systém olejů přináší přirozenou krásu dřevěných podlah

Malmö, Švédsko, 6 červen, 2019 – Přední společnost na světě v oblasti montáže, renovace a údržby dřevěných podlah od roku 1919, Bona AB, dnes představuje svůj jedinečný přírodní systém Bona Oil System. Tento inovativní systém olejů poskytne jakékoli dřevěné podlaze jedinečný vzhled od čerstvé čistého minimalismu bílých olejovaných širokých prken až po moderní parkety v hlubokých odstínech historických podlah.

Úplná řada obnovitelných olejů společnosti Bona upřednostňuje udržitelnost a bezpečnost jak při instalaci, tak při renovaci. Oleje Bona jsou vyrobeny z rostlinných materiálů s mimořádně nízkým obsahem VOC, převážně na základě lněného, ricinového a světlicového oleje. Vysoký obsah oleje a minimální obsah rozpouštědel zajišťuje vysoký stupeň nasycení pro zdravé podlahy a dlouhodobou ochranu.

Širok řada systému olejů Bona splňuje ve fázích od inspirace a doporučení k řemeslné a údržbové práci všechny požadavky, které jsou zapotřebí k tomu, aby vynikly jedinečné vlastnosti dřevěných podlah. S prémiovými olejovými produkty, včetně 1K olejů, 2K olejů, tvrdých voskových olejů a tóny, přípravky Bona Oil System nabízejí nejrozsáhlejší možnosti na trhu.

„Díky naší široké nabídce olejů Bona jsme schopni poskytnout dodavatelům, majitelům podlah a distributorům nástroje k vytvoření jedinečného příběhu dřevěné podlahy bez ohledu na podlahu,“ řekl Patrik Mellnert, produktový manažer společnosti Bona AB. „Barvení a skvrny, syrový a lesklý vhled, kartáčovaná textura, nátěry a laky – Bona nabízí vše! Díky novému vzhledu produktů a doporučené prezentaci v obchodech jsme dále usnadnili porozumění nabídce.“

Bona Oil System je určen pro použití se systémem Bona, který zahrnuje univerzální brusný stroj Bona FlexiSand 1.9 se schopností hrubého i jemného broušení, štětce a válečky na olejování povrchu podlahy. Navíc ve spojení s diamantovým brusivem Bona vytváří Bona FlexiSand dokonalý povrch bez poškrábání, který slouží jako podklad pro nanesení oleje.

Společnost Bona nabízí řadu možností barvení olejů v souladu se současnými trendy a představami o designu.

Systém Bona byl vyvinut na základě podnětů z odvětví designu, včetně Pantone Color Institute a přední společnosti interiérového designu, Elle Decor, a přináší pro všechny dřevěné podlahy obrovskou variabilitu barev a hladký vzhled i vzhled surového dřeva.

Patrik Mellnert, produktový manažer společnosti Bona AB

Tel.: + 46736557308 e-mail: Patrik.Mellnert@bona.com

O společnosti Bona

Společnost Bona byla založena v roce 1919 je předním světovým inovátorem s jedinečným systémem produktů pro ošetřování a údržbu dřevěných podlah. Prostřednictvím poboček a distributorů vyvíjíme naši činnost lokálně ve více než 90 různých zemích a díky tomu jsme vždy v blízkosti našich zákazníků a řemeslníků. Náš dlouhodobý závazek a nadšení pro dřevěné podlahy nám umožňují nabízet dlouhodobě udržitelné výsledky, které uspokojují veškeré požadavky profesionálů v oboru i vlastníků podlah.

Bona AB je rodinná firma založená roku 1919. Sídlo společnosti se nachází ve švédském Malmö. Obchodní koncepce společnosti Bona je poskytovat produkty pro instalaci, údržbu a renovaci dřevěných podlah po celou dobu jejich životnosti. Bona je lídrem na trhu v oblasti prostředků a údržby povrchových ploch s celosvětovým prodejem a dceřinými společnostmi v 18 zemích. Skupina zaměstnává více než 500 lidí po celém světě a její obrat v roce 2016 byl cca. 2,21 miliardy SEK (přibližně 225 milionů EUR). www.bona.com

Media

Media