Nowy program CorelCAD™ 2014 — rozwiązanie CAD o wysokiej wydajności w przystępnej cenie

Najnowsza wersja wprowadza standardy branżowe, takie jak nowy interfejs wstążki, niezawodne zasoby projektu oraz obsługę 64-bitowych systemów Mac i Windows

Maidenhead, Wielka Brytaniawtorek, 19 listopada 2013 — W dniu dzisiejszym firma Corel® poinformowała o wprowadzeniu na rynek programu CorelCAD™ 2014, najnowszej wersji swojego zaawansowanego i atrakcyjnego cenowo rozwiązania CAD. Dzięki nowym funkcjom CAD i obsłudze plików AutoCAD DWG program CorelCAD 2014 jest doskonałą alternatywą dla projektantów CAD, którzy poszukują wydajnego rozwiązania przeznaczonego dla systemów MAC i Windows w przystępnej cenie. Nowy interfejs wstążki systemu Windows pozwala pracować w znanym środowisku CAD, a udoskonalone narzędzia warstw, nowe zasoby projektu oraz obsługa w systemie Windows grafik utworzonych w programie CorelDRAW® pozwala użytkownikom przekazywać najważniejsze pomysły z odpowiednią precyzją.

„Program CorelCAD 2014 to konkurencyjne i niedrogie rozwiązanie CAD dla społeczności architektów i inżynierów, którzy potrzebują narzędzi zgodnych ze standardami oferowanych w niewygórowanej cenie” — powiedział Klaus Vossen, starszy menedżer ds. produktu, w dziale oprogramowania do grafiki technicznej firmy Corel. „To jedna z najlepszych alternatyw przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników programów CAD ze względu na przystępną cenę, łatwość obsługi, zgodność z plikami .DWG oraz utworzonymi w programie CorelDRAW, a także obsługę architektury 64-bitowej”.

Silnik programu CorelCAD oparty na najnowszej platformie ARES® CAD zapewnia ulepszenia i intuicyjne narzędzia, które przyczyniają się do usprawnienia procesu projektowania. Są to:

Nowy interfejs wstążki

Zgodny z wszystkimi najpopularniejszymi programami CAD. Użytkownicy systemów Windows docenią znany im interfejs wstążki, a także szybkie przełączanie między obszarami roboczymi szkicowania 2D lub modelowania 3D i klasycznym obszarem roboczym CAD.

Nowe zasoby projektu

W nowych, obszernych zasobach projektu użytkownicy mogą szybko wyszukać i uzyskać dostęp do elementów projektów, takich jak bloki, style, rysunki czy obrazy, i zarządzać nimi, a następnie stosować w różnorodnych projektach CAD.

Ulepszone narzędzia warstw

Korzystając z funkcji podglądu i przezroczystości warstw, które umożliwiają wyrównanie elementów projektu, m.in. komponentów rysunków z plików DWG programu AutoCAD 2014, użytkownicy mogą sprawniej pracować.

Ceny i dostępność

Program CorelCAD 2014 jest dostępny od dziś w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, portugalskim (brazylijskim), czeskim, polskim i rosyjskim w cenie 699 euro bez podatku VAT. Zarejestrowani użytkownicy programów CorelCAD i CorelCAD 2013 są uprawnieni do zakupu w cenie 199 euro bez podatku VAT. Dostępne są licencje zbiorowe i edukacyjne zapewniające elastyczne rozwiązania hybrydowe dla użytkowników systemów operacyjnych Mac i Windows.

Materiały dla prasy i blogerów

Więcej materiałów dotyczących programu CorelCAD, w tym materiały dla recenzentów, obrazki i filmy, można znaleźć w witrynie www.corel.com/newsroom

Dołącz do społeczności programu CorelCAD

Informacje o firmie Corel

Firma Corel to jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, dostarczający znane na rynku produkty graficzne, biurowe oraz przeznaczone do obsługi multimediów cyfrowych. Firma zdobyła uznanie dzięki najwszechstronniejszej ofercie nowatorskich, godnych zaufania programów, które są łatwe do opanowania i obsługi oraz pomagają użytkownikom w rozwijaniu kreatywności i zwiększaniu produktywności. Firma Corel została uhonorowana setkami nagród branżowych, przyznanych za innowacyjność, jakość i wartość.

Do używanych przez miliony ludzi na całym świecie produktów należą między innymi: CorelDRAW® Graphics Suite, CorelDRAW® Technical Suite, Corel® Painter®, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio® i Corel® WordPerfect® Office. Więcej informacji na temat firmy Corel można znaleźć pod adresem www.corel.com

© 2013 Corel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Corel, logo Corel, logo balonu, CorelDRAW, DESIGNER, Painter, PaintShop, VideoStudio i WordPerfect są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Corel Corporation i/lub jej firm zależnych. Pozostałe nazwy oraz wszelkie wymienione zastrzeżone i niezastrzeżone znaki towarowe zostały użyte tylko w celu identyfikacji produktów i należą do ich właścicieli. Patent: www.corel.com/patent  

Tim Schade
Corel UK Limited
Sapphire Court Bell Street
Maidenhead / Berkshire SL6 1BU
United Kingdom
Phone: +44 1628 589849
Mail: tim.schade@corel.com

Tags:

Media

Media