Společnost Corel uvádí sadu CorelDRAW Home & Student Suite 2014 Edice pro domácnosti a studenty

Edice sady CorelDRAW Graphics Suite X6 pro domácí používání za skvělou cenu

Maidenhead, VB – úterý 29. srpna 2013Společnost Corel dnes uvedla na trh verzi Home & Student 2014 špičkové sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Vzhledem k ceně 99 EUR včetně DPH a možnosti instalace až na tři počítače v domácnosti představuje edice Home & Student sady CorelDRAW skvělou nabídku. Jelikož je software zaměřen na domácí používání, obsahuje vestavěná instruktážní videa a profesionálně navržené šablony, díky kterým je navrhování zpráv, výkresů, letáků, log a dalšího velmi jednoduché. Tato nejnovější verze rovněž nabízí výkonnou podporu písem a textu, vylepšené nástroje pro úpravu fotografií, aplikace s možností přizpůsobení a kompatibilitu s nejnovějšími verzemi systému Windows.

Bohatý obsah uživatelům poskytne přesně to, co potřebují k dokončení svého projektu. CorelDRAW Home & Student Suite 2014 Edice pro domácnosti a studenty zahrnuje 1000 vysoce kvalitních klipartů a digitálních obrázků, 100 fotografií ve vysokém rozlišení, 100 písem, 100 profesionálních šablon a 400 rámečků a vzorů. K dispozici máte všechny výukové nástroje potřebné k usnadnění začátků i při pokročilé tvorbě, včetně cenných videokurzů, užitečných tipů a triků, vysvětlení od odborníků a inspirativní elektronické příručky.

Nové klíčové funkce:

  • NOVINKA! Videa a výukové kurzy – Dozvíte se rady a tipy z videokurzů a zajímavé informace od odborníků.
  • NOVINKA! Aplikace s možností přizpůsobení – Vzhled sady CorelDRAW a aplikace Corel PHOTO-PAINT na ploše je možné upravit, a to včetně velikostí ikon, položek nabídky, nástrojů, příkazů, funkcí nebo aplikací.
  • NOVINKA! Kreslení oblouků s nástrojem Lomená čára – Pomocí nového nástroje Lomená čára nyní můžete kreslit oblouky a snadno a rychle tak vytvářet zajímavé návrhy.
  • NOVINKA! Úpravy průhlednosti a prolnutí tahů štětce – V aplikaci Corel PHOTO-PAINT lze během použití kteréhokoli štětce interaktivně upravovat průhlednost a prolnutí tahů štětce.
  • NOVINKA! Přesné kreslení a úpravy tvarů a čar – Pomocí ukotvitelného panelu Souřadnice objektu můžete zadat polohu, rozměry, sklon a atributy objektu. Průběžný náhled vám umožní okamžitě zkontrolovat prováděné změny.
  • NOVINKA! Možnosti písem OpenType na ukotvitelných panelech – Tlačítka OpenType jsou k dispozici na ukotvitelných panelech Text i Vlastnosti objektu. Všechny typografické možnosti jsou centrálně umístěny na ukotvitelných panelech sady CorelDRAW a aplikace Corel PHOTO-PAINT.

Ceny a dostupnost Sadu CorelDRAW Home & Student 2014 Edice pro domácnosti a studenty lze nyní zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 99 EUR včetně DPH. Verze v krabici jsou k dispozici u špičkových prodejců v Evropě, na Středním východě a v Africe. Sada CorelDRAW Home & Student 2014 Edice pro domácnosti a studenty je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, češtině, polštině, ruštině a brazilské portugalštině. Tento software je určen pouze pro osobní nekomerční účely. Uživatelé, kteří hodlají využívat produkt tvorbě komerčních projektů pro podnikání, si mohou pořídit plnou verzi sady CorelDRAW Graphics Suite X6, která umožňuje komerční využití a zahrnuje více obsahu a další funkce zaměřené na profesionální uživatele.

Další informace o produktu CorelDRAW Graphics Suite X6 naleznete na stránce www.corel.com/coreldraw Informace o celosvětovém používání produktu CorelDRAW Graphics Suite najdete na webu komunity produktu na adrese www.coreldraw.com

Zdroje v médiích a na blozích:

Další zdroje týkající se produktu CorelDRAW, včetně videí, obrázků a materiálů pro recenzenty, naleznete na adrese www.corel.com/newsroom

Poznámka: Sadu CorelDRAW Home & Student 2014 lze instalovat až ve třech různých systémech. Pro síťové nasazení je třeba zakoupit licence pro nasazení v podnikové síti.

Připojte se ke komunitě uživatelů produktů CorelDRAW:

O společnosti Corel

Corel je přední softwarová společnost, která nabízí některé z nejznámějších produktů pro tvorbu grafických návrhů a práci s digitálními médii. Díky kompletnímu portfoliu inovativních produktů si společnost Corel vybudovala pověst dodavatele řešení, se kterými se uživatelé snadno seznamují a které pomáhají dosahovat nových úrovní kreativity a produktivity. Odborníci reagovali na inovativnost, provedení a hodnotu našeho softwaru stovkami ocenění.

Produktové řady společnosti Corel, které využívají miliony lidí po celém světě, zahrnují produkty CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Painter®, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio® a Corel® WordPerfect® Office. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com

© 2013 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Corel, logo Corel, logo Corel s balónem, CorelDRAW, Painter, PaintShop, VideoStudio a WordPerfect jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Corel Corporation a/nebo jejích dceřiných společností. Všechny ostatní názvy a registrované či neregistrované ochranné známky slouží pouze k identifikaci a jsou výhradním vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.

Kontakt pro média:
Německo, Rakousko, Švýcarsko a Polsko T
im Schade
Senior PR Manager
+44 1628 589849

tim.schade@corel.com

Tags: