Společnost Corel vyhlašuje nový program členství CorelDRAW

Report this content

Nový program nabízí dvě úrovně členství pro rozšíření sady CorelDRAW® Graphics Suite X6

Maidenhead, Spojené království – středa 15. srpna 2012 – Společnost Corel dnes vyhlásila nový program členství, v jehož rámci se uživatelé sady CorelDRAW® Graphics Suite X6 mohou prostřednictvím nového prostředí využívajícího cloudy získat přístup ke špičkovým nástrojům pro grafické návrhy a digitálnímu obsahu. Tento nový program členství bude dnes oficiálně předveden v řadě regionů a nabídne dvě úrovně členství. Členství Standard poskytuje uživatelům aktualizace produktů a také online přístup k digitálnímu obsahu. Členství Premium poskytuje exkluzivní digitální obsah a také využití nových funkcí produktu dříve, než budou představeny širší komunitě CorelDRAW v budoucích verzích produktu. Členové Premium navíc obdrží hlavní upgrady produktu, jakmile budou k dispozici.

„Naší hlavní prioritou je umožnit uživatelům tvořit a využívat sadu CorelDRAW Graphics Suite způsobem, který jim nejvíce vyhovuje. Díky zavedení nového programu členství nyní můžeme nabídnout víc možností a další výhody a zajistit tak, že naši uživatelé využívají možností sady CorelDRAW skutečně na maximum,“ uvedl Nick Davies, výkonný viceprezident pro grafiku a produktivitu ve společnosti Corel.

Nový program členství rozšiřuje aktuální možnosti sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Svým členům nabízí exkluzivní prémiový obsah, brzký přístup k novým funkcím a možnosti nad rámec toho, co je součástí standardní dodávky v krabici. Členství CorelDRAW zahrnuje:

  • V rámci cloudu možnosti připojení k veškerému stávajícímu digitálnímu obsahu (členové Standard a Premium)
  • Aktualizace produktů, dříve označované termínem aktualizace Service Pack (členové Standard a Premium)
  • Exkluzivní obsah, včetně klipartů, fotografií, písem a dalších prvků (členové Premium)
  • Brzký přístup k novým funkcím produktu (členové Premium)
  • Budoucí přístup ke službám online (členové Premium)
  • Hlavní upgrady verzí (členové Premium)

Nové možnosti členství k dispozici prostřednictvím nové aktualizace X6.1

Zákazníci CorelDRAW Graphics Suite X6 si mohou stáhnout tuto první aktualizaci (dříve označováno jako aktualizace Service Pack) z webu www.corel.com a stát se členem Standard nebo Premium. Verze X6.1 nabízí nové hodnotné funkce a rozšíření, jako jsou nové ukotvitelné panely, možnosti skenování, vylepšení PowerClip a PHOTO-PAINT™, další podporu písem OpenType a také obecné aktualizace výkonu.

Aktualizace X6.1 umožní členům Standard vyzkoušet si většinu funkcí členství Premium zdarma. Uživatelé mohou v případě budoucích aktualizací i nadále využívat exkluzivní funkce a obsah online, pokud si zakoupí členství Premium.

Dostupnost a ceny

Členství Standard je zdarma a členství Premium je k dispozici za cenu ekvivalentní 9,95 EUR za měsíc při registraci ročního členství za 119,40 EUR,¨včetně DPH.

Uživatelé, kteří se chtějí stát členy Standard nebo Premium, si musí vytvořit účet Corel v rámci sady CorelDRAW Graphics Suite X6. Možnosti členství jsou nyní k dispozici pro zákaznícky, kteří sio zakoupili sadu CorelDRAW Graphics Suite X6 v krabici nebo k elektronickému stažení.

Seznamte se s komunitou uživatelů produktů CorelDRAW

O společnosti Corel

Corel je přední softwarová společnost, která nabízí některé z nejznámějších značek, včetně Roxio®, Pinnacle™ a WinZip®. Díky kompletnímu portfoliu produktů pro tvorbu grafických návrhů, práci s digitálními médii a zvýšení produktivity jsme si vybudovali pověst dodavatele inovativních a spolehlivých produktů, se kterými se uživatelé snadno seznamují a dobře se jim s nimi pracuje a které pomáhají lidem dosahovat nových úrovní produktivity. Odborníci reagovali na inovativnost, provedení a hodnotu našeho softwaru stovkami ocenění.

Naše produktové řady, které využívají miliony lidí po celém světě, zahrnuje produkty CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Painter™, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio®, Corel® WordPerfect® Office, Pinnacle Studio™, Roxio Creator®, Roxio® Toast® a WinZip®. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com.

© 2012 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Corel, logo Corel, logo Corel s balónem, CorelDRAW, PaintShop, Painter, PHOTO-PAINT, Pinnacle, Roxio, Roxio Creator, Toast, VideoStudio, WordPerfect, a WinDVD jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Corel Corporation nebo jejích dceřiných společností. WinZip je registrovaná ochranná známka společnosti WinZip International LLC. Všechny ostatní názvy a registrované či neregistrované ochranné známky slouží pouze k identifikaci a jsou výhradním vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.

Tim Schade
Senior PR Manager EMEA
tim.schade@corel.com
Tel: +44 (0) 1628 589849  

Tags: