Atsinaujin ęs „Hyundai i20“: išmanesnis ir saugesnis

  • Nuo šiol važiuoti „Hyundai i20“ patogiau ir efektyviau, nes jame sumontuota 7DCT pavarų dėžė.
  • „i20“ modelyje sumontuota geriausia saugos įranga, įskaitant „Hyundai SmartSense“ aktyviąsias saugos sistemas, pavyzdžiui, susidūrimo išvengimo asistentą, išvažiavimo iš juostos įspėjimo sistemą, vairuotojo dėmesingumo įspėjimo sistemą ir tolimųjų šviesų asistentą.
  • Moderni ir pažangi multimedijos sistema, į kurią įeina 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas su „Apple Car Play“ ir „Android Auto“ paslaugomis.

„Hyundai Motor“ toliau sėkmingai plečia B segmentą ir pristato atnaujintą „i20“ seriją. Siekiant pateisinti klientų lūkesčius, penkiaduris ir „Active“ modeliai dabar modernesni, o prie jų saugos funkcijų pridėtas „Hyundai SmartSense“ paketas. Taip pat automobilį galima komplektuoti su automatine septynių laipsnių pavarų dėže su dviguba sankaba (7DCT), kad vairuoti būtų ypač patogu. Tuo tarpu sistema „Idle Stop and Go“ (ISG) padės sumažinti CO2 emisijų kiekį.

„i20“ yra vienas iš mūsų DNR modelių. Europoje jis visą dešimtmetį išsilaikė perkamiausių automobilių sąrašuose, – teigia Andreas-Christophas Hofmannas, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros ir gaminių skyriaus viceprezidentas. – Atnaujinę „i20“ dizainą, saugumą, jungiamumą ir pavarų dėžę toliau stengiamės pateisinti klientų lūkesčius ir užtikrinti, kad ir toliau šį modelį lydėtų sėkmė“

Stilius: nauja ir modernesnė išvaizda

„i20“ stilius atnaujintas keliomis kryptimis. Elegantiškos „i20“ linijos pabrėžia jo rafinuotą kėbulą. Penkiadurio „i20“ modelio priekyje yra laiptuotos grotelės – visus „Hyundai“ automobilius vienijantis dizaino elementas. Be naujo, modernaus dizaino „i20“ pasižymi ir erdviu bei patogiu salonu.

Išorės dizainas

Siekiant, kad „i20“ būtų patrauklesnis ir išraiškingesnis, jo priekyje – naujų formų buferis su laiptuotomis grotelėmis. Penkiaduris „i20“ ir „Active“ modeliai taip pat išisskiria galiniais buferiais, kuriuose sumontuoti ryškūs žibintai, kuriantys dinamiško automobilio įspūdį. Naujai sukurtose bagažinės duryse dabar įrengta vieta valstybiniam numeriui. Drąsią išvaizdą paryškina 15 ir 16 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai.

Klientai gali rinktis iš dešimties kėbulo spalvų: be jau esamų spalvų „Passion Red“, „Aqua Sparkling“, „Cashmere Brown“, „Sleek Silver“, „Stardust“, „Polar White“ ir „Phantom Black“, „i20“ modelyje dabar galima rinktis ir naująsias „Tomato Red“, „Champion Blue“ bei „Clean Slate“.

Salono dizainas

Salonas taip pat pasižymi plačiu spalvų spektru, pabrėžiančių jaunatvišką „i20“ išvaizdą. Naujajame „Blue“ dizaino salone yra mėlynos spalvos elementų sumontuotų per visą prietaisų skydelio plotį ir aplink vidines durelių rankenas. Naujieji „Red Point“ ir „Blue Point“ salono pasirinkimai su raudonos arba mėlynos spalvos akcentais, tad klientai gali sukurti išskirtinę automobilio salono išvaizdą. Be to, „i20“ vis dar galima įsigyti rafinuotos „Black“ ar „Greyish Blue“ spalvos.

„i20“ vairuotojai taip pat džiaugiasi išskirtiniu erdvumu ir bekompromise 326 l talpos bagažine.

Modernus ir išmanus

Atnaujintame „Hyundai i20“ asortimente yra įvairių naujų ir pažangių jungiamumo funkcijų, kurias suporavus  su vairuotojo išmaniuoju telefonu, galima džiaugtis didesniu komfortu keliaujant. Klientai gali rinktis iš keturių skirtingų garso sistemų. Be garso sistemos su 3,8 colio įstrižainės ekranu, „Hyundai“ taip pat siūlo nespalvotą 5 colių įstrižainės ekraną. Nauja garso sistema su 7 colių įstrižainės ekranu suteikia galimybę lengvai prisijungti: klientai gali perkelti išmaniojo telefono turinį su sistemos ekranu naudodami „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ paslaugas. Tokiu būdu galima įsijungti išmaniajame telefone esančią navigacijos sistemą ir nereikia automobilyje integruotos navigacijos.

Lengva naudoti, lengva valdyti

„i20“ galima komplektuoti su trimis benzininiais varikliais. „Kappa“ 1,0 l T-GDI variklis, skirtas visiems „i20“ serijos modelias ir turi du galios pasirinkimus. 100 AG galios variklis turi penkių pavarų mechaninę pavarų dėžę, o galingesnis 120 AG variklis – šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę. Be to, abu variklius galima komplektuoti su automatine septynių laipsnių pavarų dėže su dviguba sankaba – pirmoji „Hyundai i20“ asortimente. „Kappa“ 1,2 l variklis, montuojamas į penkiadurius modelius. Jį galima rinktis pagal galingumą: 75 AG arba 84 AG. Abu varikliai montuojami su penkių laipsnių automatine pavarų dėže.

„Idle Stop and Go“ (ISG) yra standartinė funkcija visuose trijuose „i20“ variantuose. Jai veikiant sunaudojama mažiau degalų ir išmetamas mažesnis CO2 kiekis. Naudojant ISG, reikia mažiau degalų ir tai ypač akivaizdu važiuojant mieste, nes ISG automatiškai išjungia variklį, kai automobilis sustoja.

„Hyundai“ reaguoja į rinkos poreikius ir orientuojasi į efektyvias „i20“ modelio degalų sąnaudas. Siekiant  saugoti aplinką, 1,0 T-GDI variklyje sumontuotas kietųjų dalelių filtras. Tuo tarpu visi „i20“ varikliai atitinka „Euro 6d temp“ taršos reikalavimus.

Saugus ir patikimas: dabar i20ir su Hyundai SmartSense

Atsižvelgiant griežčiausius Europos saugumo standartus, „i20“ dabar komplektuojamas su naujausia aktyviosios saugos sistema „Hyundai SmartSense“ ir pagalbos vairuotojui sistemomis. Tai išvažiavimo iš juostos įspėjimo sistema (LDWS), kelio juostų laikymosi asistentas (LKA), susidūrimo išvengimo asistentas (FCA) važiuojant miesto ir tarpmiestiniais keliais, vairuotojo dėmesingumo įspėjimo sistema (DAW) ir tolimųjų šviesų asistentas (HBA).

Tags:

About Us

Established in 1967, Hyundai Motor Company is committed to becoming a lifetime partner in automobiles and beyond with its range of world-class vehicles and mobility services offered available in more than 200 countries. Hyundai Motor sells cars in 31 European countries. Hyundai Motor has eight manufacturing bases and seven design & technical centers worldwide. This includes two factories in the Czech Republic and Turkey, which have a combined annual capacity of 600,000 units. 85 per cent of the vehicles Hyundai sold in the region are models designed, engineered, tested and built in Europe. In 2017 Hyundai sold 4.5 million vehicles globally. In 2017, Hyundai Motor achieved registrations of 523,258 vehicles in Europe. Hyundai employees more than 110,000 employees worldwide. Hyundai Motor continues to enhance its product line-up with localized models and strives to strengthen its leadership in clean technology. By mid-2018, Hyundai will have replaced 90 per cent of its model line-up to create the youngest car range in Europe. More information about Hyundai Motor Baltic and its products is available at www.hyundai.ee, www.hyundai.lt and www.hyundai.lv and about Hyundai Motor Europe at www.hyundai.news. Follow Hyundai Motor Baltic on Facebook www.facebook.com/HyundaiEstonia, www.facebook.com/HyundaiLatvia, www.facebook.com/HyundaiLithuania, on Instagram @hyundaibaltic and Hyundai Motor Europe on Twitter @HyundaiEurope and Instagram @hyundainews.

Subscribe

Media

Media

Quotes

„i20“ yra vienas iš mūsų DNR modelių. Europoje jis visą dešimtmetį išsilaikė perkamiausių automobilių sąrašuose. Atnaujinę „i20“ dizainą, saugumą, jungiamumą ir pavarų dėžę toliau stengiamės pateisinti klientų lūkesčius ir užtikrinti, kad ir toliau šį modelį lydėtų sėkmė“
Andreas-Christophas Hofmannas, „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros ir gaminių skyriaus viceprezidentas