Eestisse jõuab täiesti uus Hyundai i10 N Line

Report this content
  • Hyundai i10 N Line on Hyundai neljas N Line’i mudel
  • Uudismudel sõidab nüüd esmakordselt ka i10-ga pakutava 1,0-liitrise T-GDi bensiinimootoriga
  • Hyundai i10 N Line on saadaval rikkaliku varustuse ja sportlikku karakterit rõhutavate detailidega

Täiesti uus Hyundai i10 N Line on Hyundai neljas N Line’i mudel. N Line’id on ammutanud inspiratsiooni Hyundai suure sooritusvõimega N-mudelitelt, mille uhked disainielemendid teevad i10 N Line’ist tõelise pilgupüüdja. Hyundai i10 N Line’il on kolmesilindrilise 100-hobujõuline 1,0-liitrine T-GDi-mootor (172 Nm), mis on nüüd esmakordselt i10 mudelisarjas saadaval. Uudismudel on varustatud viiekäigulise manuaalkäigukastiga ja mahutab viis inimest. Pagasiruum on 252-liitrine (1050-liitrine koos allaklapitud tagaistmetega). Kombineeritud kütusekulu on 5,4 l / 100 km ja CO2-heide 123 g/km (WLTP-katsetsükli põhjal).

Hyundai i10 N Line’i põhjaliku varustuse hulka kuulub 8-tolline värviline puuteekraan, Apple CarPlay ja Android Auto valmidus, Qi standardile vastav mobiiltelefoni juhtmeta laadimine, Bluetooth, kaugjuhtimispuldiga kesklukustus, tagurduskaamera ja automaatkliimaseade. Uudismudel hoolitseb eeskujulikult ka ohutuse eest: i10 N Line’i turvavarustusse kuuluvad autode ja jalakäijate tuvastusega laupkokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA), sõidurajal püsimise abisüsteem, juhi tähelepanuhoiatuse süsteem ja eCall hädaabikõnesüsteem. Autos on kuus turvapatja, tagaistmel kaks Isofixi kinnituskohta ja tagaustel manuaalne lapselukk.

Disainikeelt iseloomustab pehmete pindade ja teravate joonte kontrastsus. Uus sportlikust karakterist aimu andev punaste detailidega esivõre ja uued kaitserauad annavad uudismudelile dünaamilise ilme, meenutades Hyundai teerajajast mudelit i30. Unikaalsed 16-tollised valuveljed ja kaldus kujuga LED-päevasõidutuled võimendavad veelgi pilkupüüdvat üldilmet. Hyundai i10 N Line’i X-kujuline C-piilari i10 logo on punane.

Uue mudeli salongis on must armatuurlaud kombineeritud punaste õhuavaraamide ja käigukangi punaste detailidega. Gaasi-, piduri- ja siduripedaalid on metallist. Istmed on sportlikud ja hästi toetavad. N Line’i rooliratas on nahkkattega ja soojendusega ning kaunistatud N-logoga.

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS)

Türgis İzmitis asuv alates aastast 1997 tegutsev Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS) on Hyundai kõige kauem tegutsenud autotehas väljaspool Koread. Tehases HAOS valmib aastas 230 000 autot ja töötajaid on seal ligi 2500. Aastal 2019 ületas Türgi tehas 2 miljoni toodetud auto piiri. 2020. aasta juunis lisandus tootmisliinil i10-le ka uus i10 N Line. Täiesti uue i20 tootmine algab hiljem sel aastal.

Täiesti uue Hyundai i10 N Line’i hind algab 11 790 eurost. Esimesed autod jõuavad Eestisse 2020. aasta sügisel.

 

Tags:

Subscribe

Media

Media