„Hyundai i30“ ‒ jau nustatyta atnaujinto favorito kaina

Report this content
  • Naujas patrauklusis „Hyundai i30“ turi atnaujintą variklių pasirinkimą, naują stilingą dizainą, pažangią saugos įrangą ir prisijungimo galimybes.
  • Kaip naujovė „i30“ modelius papildanti elektrifikuota 48 V lengvojo hibrido sistema gerina degalų ekonomiškumą.
  • Visų trijų tipų „Hyundai i30“ kėbulai ‒ „i30 Hatchback“, „Fastback“ ir „Wagon“ ‒ įgijo naują formą ir naujas savybes.
  • Automobilių sporto įkvėptai „N Line“ serijai suteikta nauja forma, nauja standartinė įranga, ir tai pirmą kartą galima gauti su naujuoju „i30 Wagon“.

Naujojo „Hyundai i30“ dizainas - ir drąsus, ir stilingas. Platesnis ir moderniškesnis automobilio priekis. Platesnės nei anksčiau trimatės priekinės grotelės pabrėžia automobilio vikrumą. Naujas žibintų dizainas, V formos naujieji dienos šviesos žibintai su LED. „Hatchback“ įgijo naują galinį bamperį, suprojektuotą taip, kad pagerintų aerodinamines savybes. Galiniai žibintai su LED irgi sudaro V formą, simetriškai sujungdami automobilio priekį su galu.

„Hyundai i30“ modelių Lietuvoje tipai yra „Fresh“, „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ su dar įvairesne įranga nei anksčiau. Pavyzdžiui, „Style“ modeliai dabar turi 10,25 colio spalvotą liečiamąjį ekraną su navigacijos sistema ir „Bluelink“ telematiką su valdymu išmaniuoju telefonu bei įspėjimo apie skersinį eismą ir susidūrimą aklojoje zonoje sistemas.

„Hyundai Bluelink“ paslaugos su naujuoju „i30“ pirmą kartą atkeliauja į Lietuvą.

Naujasis „i30“ – pirmasis „Hyundai“ modelis, pateikiantis Lietuvai „Bluelink“ paslaugas. „Bluelink“ sistema siūlo plačių prisijungimo galimybių, pavyzdžiui, „Hyundai“ LIVE paslaugas ir nuotolinį valdymą išmaniojo telefono programėle. „Bluelink“ taip pat padeda, pvz., nustatyti automobilio buvimo vietą, užrakinti jį nuotoliniu būdu ir pasitikrinti duomenis, pavyzdžiui, apie padangų slėgį ir ridą. Pirmuosius penkerius metus „Bluelink“ sistema naudojama nemokamai.

Link elektra valdomos ateities

„Hyundai i30“ variklių įvairovė pasipildė naujais variantais. Visi variklių variantai atitinka „Euro 6d“ variklio išmetalų standartą. Iš variklių kaip naujovė siūloma elektrifikuota 48 V lengvojo hibrido sistema su naujuoju 1,0 T-GDi 120 AG benzininiu varikliu, su „i30“ variklių karaliumi – naujuoju 1,5 T-GDI 160 AG benzininiu varikliu ir su 1,6 CRDI 136 AG dyzeliniu varikliu. „i30“ modeliams galima rinktis šešių greičių mechaninę pavarų dėžę arba septynių greičių dvigubos sankabos automatinę pavarų dėžę (7-DCT). „Hyundai i30“ bendra CO2 emisija siekia 119-138 g/km, priklausomai nuo modelio.

„N Line“ visiems „i30“ modelių kėbulo tipams

Automobilių sporto įkvėpta „Hyundai“ „N Line“ lygio įranga pirmą kartą siūloma ne tik „i30 Hatchback“ ir „i30 Fastback“, bet ir „i30 Wagon“ modelio automobiliams. Naujasis „N Line“ stiliaus „Hyundai i30“ atrodo dar sportiškiau: platesnės ir žemesnės priekinės grotelės, atnaujinti žibintai bei automobilio priekio ir galo dizainas. Platus oro sklaidytuvas rodo automobilio pajėgumą. Į kitą vietą perkelti galiniai rūko žibintai vizualiai pažemina svorio centrą. „N Line“ modeliai gauna priekines „Sport“ sėdynes su odine / zomšine apdaila, priekinės sėdynės valdomos elektra, o vairuotojo sėdynė turi atminties funkciją.

Prisijungimo galimybės

Naujajame „i30“ yra šių laikų poreikius atitinkančių prisijungimo galimybių. Naujasis skaitmeninis 7 colių prietaisų skydelis ir naujasis 10,25 colio spalvotas jutiklinis ekranas kartu su navigacija teikia modernesnę ir labiau individualizuotą vairavimo patirtį. „Hyundai i30“ modeliai turi ir belaidžio ryšio galimybę, tad nebereikia laidu jungti telefono prie automobilio sistemos. Naujajame „i30“ taip pat galima belaidžiu būdu įkrauti „Qi“ standarto mobiliuosius telefonus.

Patikima sauga

Dėl atnaujintos saugos įrangos „Hyundai SmartSense“, „Hyundai i30“ tapo dar saugesnis ir komfortiškesnis. Pažangi važiavimo juostos laikymosi sistema (Lane Follow Assist, LFA) automatiškai pakoreguoja automobilį, kad jis išliktų savo juostoje. Galinio susidūrimo išvengimo sistema (Rear Collision-avoidance Assist, RCA) prireikus sustabdo atbuline eiga važiuojantį automobilį, kad būtų išvengta susidūrimo. Pajudėjimo daviklis (Leading Vehicle Departure Alert, LVDA) perspėja naujojo „i30“ vairuotoją, kai priekyje esantis automobilis ima judėti, o vairuotojas pavėluotai sureaguoja į automobilių srauto judėjimą, pavyzdžiui, prie šviesoforo.

Atnaujinta aklosios zonos nustatymo sistema (Blind Spot Detection, BSD) perspėja apie kitą automobilį aklojoje zonoje ir kartu su įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema (Blind-spot Collision Avoidance Assist Warning, BCA), jei reikia, ima stabdyti, kad išvengtų susidūrimo arba kuo labiau sumažintų žalą. Buvo atnaujinta ir automatinė avarinio stabdymo sistema (Forward Collision Avoidance Assist, FCA), kuri jau aptinka ir dviratininkus. Ankstesniuose „i30“ modeliuose FCA jau gebėjo aptikti ne tik automobilius, bet ir pėsčiuosius.

Naujasis „Hyundai i30“ dar turi vairuotojo dėmesingumo įspėjimo sistemą (Driver Attention Warning, DAW), išmaniuosius tolimųjų šviesų žibintus (High Beam Assist, HBA), išmaniąją kelio ženklų atpažinimo sistemą (Intelligent Speed Limit Warning, ISLW) ir važiavimo juostos laikymosi sistemą (Lane Keep Assist, LKA).

Saugos įrangai priklauso ir nuo „Comfort“ lygio kaip standartinė įranga naudojama pagalbos iškvietimo sistema „eCall“, leidžianti keleiviams susisiekti su bendrosios pagalbos centru vieno mygtuko paspaudimu. Sistema aktyvinama automatiškai, jei suveikia automobilio saugos pagalvės.

Saugumo jausmą stiprina ir Lietuvoje nuo 2020 m. rugpjūčio 1 dienos užregistruotiems naujiems „Hyundai“ modeliams suteikiama ilga, penkerių metų trukmės garantija be ridos apribojimo.

Naujasis „Hyundai i30“ į Lietuvą atkeliaus 2020 m. spalio mėn. Modelių kainos nuo 15 990 Eur (Hyundai i30 Hatchback 1,5 DPi 110 AG).

 

Tags: