Hyundai N Line tagad arī Latvijā

  • Hyundai i30 saimi papildina jaunie i30 Hatchback N Line un i30 Fastback N Line. Abi modeļi ir pieejami ar 1,4 T-GDI benzīna dzinēju.
  • Jaunais Tucson N Line ir pirmais Hyundai apvidus auto modelis, kas iegūstams N Line versijā un  apvienojumā ar augstas veiktspējas 1,6 T-GDI 177 ZS dzinēju un pilnpiedziņu.
  • Visi N Line modeļi ir aprīkoti ar 7DCT dubultsajūga transmisiju.
  • N Line aprīkojuma līmenis piedāvā modernu un sportisku izskatu un tehniskos risinājumus.

Hyundai paplašina populāro N Line sēriju, piedāvājot i30 Hatchback N Line un i30 Fastback N Line modeļus. Pirmais Hyundai apvidus auto modelis ar N Line versiju ir Tucson. Hyundai i30 N Line cena sākas no 23 990 eiro, bet Tucson N Line no 32 990 eiro. Visi trīs jaunie modeļi Latvijā būs nopērkami jau 2019. gada maijā.

N Line detaļas ir redzamas automašīnas salonā un tās ārpusē.  Visiem N Line modeļiem ir sportisks priekšējais un aizmugurējais buferis. N Line i30 sēdekļiem ir auduma apdare, bet Tucson sēdekļiem ir ādas-zamša apdare ar labāku sānu atbalstu un "N" simbola izšuvumiem. Sportiska stūre ar perforētas ādas apdari, metāla pedāļi, melns griestu apšuvums un "N" simbols uz pārnesumu pārslēga papildina sportiskās izjūtas pie stūres.

Hyundai i30 N Line dinamisko izskatu papildina 18 collu vieglmetāla diski, kas pirmo reizi ir pieejami i30 piecdurvju modelim. Tucson N Line izteiksmīgo, tumšo disku izmērs ir 19 collas. N Line modeļiem ir tonēti aizmugurējie logi un LED aizmugures lukturi. Automobiļa priekšpusi rotā elegants N Line modeļa apzīmējums kā automobiļa rakstura apliecinājums.

Zem i30 N Line dzinēja pārsega ir 140 ZS jaudīgs 1,4 litru T-GDI benzīna dzinējs, bet Tucson N Line ir aprīkots ar jaudīgu 1,6 litru T-GDI benzīna dzinēju ar 177 ZS un pilnpiedziņu. Izņemot pārējos N modeļus, visi N Line modeļi ir aprīkoti ar 7DCT automātisko transmisiju.

N Line modeļu tehniskie risinājumi ir sportiski balstiekārtas un dzinēja regulējumi, kas piešķir papildu dinamiku braukšanai. Jaunie i30 N Line 16 collu un Tucson N Line 17 collu bremžu diski uzlabo automobiļu vadāmību, braucot sportiskā stilā. Hyundai i30 N Line izplūdes sistēmas skaņa godam iederas N saimē un izceļ šo sportisko modeli.

Hyundai i30 un Tucson modeļi ir izstrādāti, testēti un ražoti Eiropā.

Tags:

About Us

Established in 1967, Hyundai Motor Company is committed to becoming a lifetime partner in automobiles and beyond with its range of world-class vehicles and mobility services offered available in more than 200 countries. Hyundai Motor sells cars in 31 European countries. Hyundai Motor has eight manufacturing bases and seven design & technical centers worldwide. This includes two factories in the Czech Republic and Turkey, which have a combined annual capacity of 600,000 units. 85 per cent of the vehicles Hyundai sold in the region are models designed, engineered, tested and built in Europe. In 2017 Hyundai sold 4.5 million vehicles globally. In 2017, Hyundai Motor achieved registrations of 523,258 vehicles in Europe. Hyundai employees more than 110,000 employees worldwide. Hyundai Motor continues to enhance its product line-up with localized models and strives to strengthen its leadership in clean technology. By mid-2018, Hyundai will have replaced 90 per cent of its model line-up to create the youngest car range in Europe. More information about Hyundai Motor Baltic and its products is available at www.hyundai.ee, www.hyundai.lt and www.hyundai.lv and about Hyundai Motor Europe at www.hyundai.news. Follow Hyundai Motor Baltic on Facebook www.facebook.com/HyundaiEstonia, www.facebook.com/HyundaiLatvia, www.facebook.com/HyundaiLithuania, on Instagram @hyundaibaltic and Hyundai Motor Europe on Twitter @HyundaiEurope and Instagram @hyundainews.