Hyundai NEXO ja Hyundai Kona võitsid prestiižse Red Dot Award auhinna

  • Hyundai Motor võidab Hyundai Kona ja Hyundai NEXO mudelitega kaks Red Dot Award auhinda.
  • Auhinnad kinnitavad Hyundai Motori edukust oma disainikeele kujundamisel
  • 2018. aasta auhindadega tunnustatakse Hyundaid viiendat aastat järjest ja kokku on võidetud kümne Red Dot Award auhinda.

Hyundai Motor on võitnud tänavu kaks Red Dot Award märgist. Hyundai vesinikkütuse mudel NEXO ja linnamaastur Kona pälvisid tunnustuse autode ja mootorrataste kategoorias. Kona sai tunnustuse suurepärase disaini ja innovatsiooni maasturite ja Hyundai NEXO näitas tipptaset oma alamkategoorias.

Prestiižne auhind hindab toote funktsionaalsust, vastupidavust, innovatsiooni taset ja üldist kvaliteeti vastavalt vormi ja funktsiooni aspektidele.

NEXO on Hyundai teise põlvkonna vesinikkütuse auto. NEXO-t iseloomustab puhas ja rahulik disain, rõhutades selle sujuvat siluetti ja ujuvat katust. Hyundai NEXO kujundab juhtimise tulevikku, olles Hyundai pilkupüüdev, tehnoloogiline lipulaev. Esimene spetsiaalne vesinikkütusega maastur kombineerib maasturite praktilisust puhta ja arenenud kütuseelemendi oskusteabega, mis pakub turule kõige kaasaegsemat tehnoloogiat autonoomsete sõiduvõimaluste, arukate juhi abisüsteemide ja võimsaimate jõuseadmetega segmendis.

Hyundai maasturid on armastatud ja edukad ning Kona täiendab segmendi valikut veelgi. Selle pehme, terav ja värviline disain on need kolm, mis toovad linnamaasturite segmenti värskendava ja ainulaadse pakkumise. Kona meeldivalt avar siseruum ja mootorite kombinatsioonid muudavad uuendusliku kompaktse linnamaasturina sobivaks valikuks klientide seas.

Disain on järjest enam number üks põhjus, miks kliendid valivad Hyundai kaubamärgi. Selle maineka tunnustuse vastuvõtmine viiendat aastat järjest peegeldab ettevõtte jätkuvat pühendumust autode tootmises, unikaalse ja pidevalt areneva disainikeelega. 2018. aasta auhind on jätk 2017. aastal Hyundai Azera ja i30 tunnustusele, auhinnatud IONIQ 2016. aastal ning kahekordse tunnustuse 2015. aastal i20 ja Sonata ning i10 ja Genesis 2014. aastal .

Red Dot Award on üks kõrgeima kvaliteedi ja ihaldatuim disaini märgis, mille žüriisse kuuluvad globaalselt kõrgelt hinnatud disainerid, professorid ja ajakirjanikud.

Tags:

About Us

Established in 1967, Hyundai Motor Company is committed to becoming a lifetime partner in automobiles and beyond with its range of world-class vehicles and mobility services offered available in more than 200 countries. Hyundai Motor sells cars in 31 European countries. Hyundai Motor has eight manufacturing bases and seven design & technical centers worldwide. This includes two factories in the Czech Republic and Turkey, which have a combined annual capacity of 600,000 units. 85 per cent of the vehicles Hyundai sold in the region are models designed, engineered, tested and built in Europe. In 2017 Hyundai sold 4.5 million vehicles globally. In 2017, Hyundai Motor achieved registrations of 523,258 vehicles in Europe. Hyundai employees more than 110,000 employees worldwide. Hyundai Motor continues to enhance its product line-up with localized models and strives to strengthen its leadership in clean technology. By mid-2018, Hyundai will have replaced 90 per cent of its model line-up to create the youngest car range in Europe. More information about Hyundai Motor Baltic and its products is available at www.hyundai.ee, www.hyundai.lt and www.hyundai.lv and about Hyundai Motor Europe at www.hyundai.news. Follow Hyundai Motor Baltic on Facebook www.facebook.com/HyundaiEstonia, www.facebook.com/HyundaiLatvia, www.facebook.com/HyundaiLithuania, on Instagram @hyundaibaltic and Hyundai Motor Europe on Twitter @HyundaiEurope and Instagram @hyundainews.

Subscribe

Media

Media