Hyundai populārākie modeļi tiek prezentēti Baltijas lielākajā auto izstāde “Auto 2019”

  • Hyundai i30 Fastback N Baltijas pirmizrāde
  • Hyundai, Skandi Motors un Autobrava kopīgajā stendā iepazīstina ar populārākajiem un jaunākajiem Hyundai modeļiem
  • Izstādes laikā Hyundai stendā pieejams Pilnīgs Džekpots

Skaistais zvērs – Pilnīgi jaunais Hyundai Fastback N

Izstādes “Auto 2019” atklāšanas dienā 12.aprīlī plkst. 12.30 dominēs jaunākais Hyundai: pavisam jauns, sportisks i30 Fastback N modelis.

Hyundai dinamisko N modeļu klāstam pievienojis pilnīgi jaunu modeli Hyundai i30 Fastback, kas ir otrais Eiropas tirgū pieejamais šādas augstas veiktspējas modelis. i30 Fastback N ir pirmā sportiskā piecdurvju kupeja C segmentā un savā klasē unikāls modelis. i30 Fastback N apvieno i30 Fastback izsmalcināto un eleganto dizainu ar piecdurvju i30 N aizraujošajām braukšanas īpašībām. Jaunais modelis ir gatavs turpināt 2017. gada beigās klajā laistā i30 N piecdurvju modeļa panākumus. Pa šo laiku i30 N pārdošanas rezultāti ir pārspējuši sākotnējās cerības.

Hyundai i30 Fastback N darbojas ar 2,0 T-GDI benzīna dzinēju, kura jauda ir 250 zirgspēku, un tā sākumcena būs no 26 990 eiro, savukārt Fastback N ar Performance Package un 275  zirgspēkiem, būs pieejams sākot no 29 990 eiro .

Hyundai i30 Fastback N  ir aprīkots ar 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu. Pateicoties savām īpašībām, pavisam jaunais Hyundai Fastback N ir lielisks sabiedrotais gan uz ceļa trasē, gan kā ģimenes auto. Šī jaunākā Hyundai modeļ tirdzniecība Latvijā sākās 01.04.2019, un pirmās automašīnas klientiem tiks piegādātas jau maijā.

Pilnīgs Džekpots: Septiņi iecienīti Hyundai modeļi, ar izdevīgu izstādes piedāvājumu

Savā stendā no 12.-14. aprīlim Hyundai piedāvā iepazīties ar saviem populārākajiem modeļiem -  i20, i30 Hatchback, i30 Wagon, IONIQ, KONA, Tucson, Santa Fe un jaunais i30 Fastback N.
Izstādes laikā jaunos Hyundai  ir iespēja iegādāties ar īpašo 777 kampaņu: visiem 7 piedāvātajiem Hyundai modeļiem tagad ir 7 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojumiem, un pirmā līzinga iemkasa ir tikai 7 eiro. Vairāk par piedāvājumu iespēja uzzināt Hyundai stendā.
 

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links