IONIQ elektromobilio sėkmės receptas

Report this content
  • HYUNDAI IONIQ buvo pirmasis automobilis pasaulyje su trimis transmisijomis: hibridine, įkraunama hibridine ir elektrine su baterija. 
  • Jis pirmą kartą pasirodė rinkoje 2016 metais, o 2019 metais buvo atnaujintas.
  • Dabar jau galima įsigyti 2021 metų modelį, kuris, kaip ir buvo galima tikėtis, jau turi „Bluelink“ telematikos sistemą.
  • IONIQ nuo pat pradžių buvo nuolat giriamas dėl savo 5 žvaigždučių saugos paketo, mažų eksploatacijos kaštų ir puikaus dizaino.

Didžiausias saugumas, geriausia vertė ir išskirtinis efektyvumas. Pirmasis pasaulyje automobilis su trimis skirtingomis elektrinėmis transmisijomis IONIQ nubrėžė pagrindinę elektromobilių vystymosi kryptį.

Nors visos IONIQ transmisijos žymiai sumažina CO2 emisiją ir degalų sąnaudas, modelis labiausiai buvo giriamas už vairavimo potyrį, o ypač už aukščiausios klasės saugos paketą, puikią bendrąją vertę, apdovanojimus pelniusį dizainą ir išskirtinį efektyvumą. 

NCAP penkių žvaigždučių saugos įvertinimas

Tik pasirodęs rinkoje 2016 metais, HYUNDAI IONIQ iš karto gavo patį aukščiausią Euro NCAP penkių žvaigždučių įvertinimą. 2019 metais atnaujintas modelis taip pat surinko aukščiausius balus. Modelis buvo giriamas už vienodą automobilio keleivių ir pėsčiųjų apsaugą. Aukštus įvertinimus be kita ko padėjo gauti ilgas standartinių aktyviosios saugos funkcijų sąrašas, septynios skirtingos saugos oro pagalvės, įskaitant naujovišką vairuotojo kelių saugos oro pagalvę, ir stipri, smūgius sugerianti konstrukcija.

Laimėtojas kainų lenktynėse – mažos IONIQ turėjimo sąnaudos

IONIQ populiarumą padėjo išlaikyti puikus šio automobilio kainos ir kokybės santykis. Modelį už aukštą liekamąją vertę gyrė tokie automobilių vertinimo ekspertai kaip „EurotaxGlass“, „CAP“, „Auto Bild“ ir „Schwacke“, o „Auto Bild“ ir „Schwacke“ dvejus metu iš eilės išrinko šį modelį „vertės čempionu“. Be to, nepriklausomą vartotojų nuomonės analizę pateikiančioje internetinėje svetainėje „Sust-it“ teigiama, kad iš visų Europos rinkoje parduodamų transporto priemonių pigiausia važinėti yra su IONIQ – tik 0,02 euro už kilometrą. Lyginant su konkurencinga įsigijimo kaina, IONIQ automobilio turėjimo sąnaudos išlieka santykinai mažos.

Laukiamos „Bluelink“ susiejimo paslaugos

„Ioniq Electric MY21“ turi pažangų „Bluelink®“ susiejimo paslaugų paketą. Tai susietojo automobilio sistema, leidžianti „Ioniq Electric“ vairuotojams su išmaniajame telefone įdiegta programėle nuotoliniu būdu valdyti klimato kontrolės sistemą, o su išmaniuoju telefonu per nuotolį galima užrakinti arba atrakinti visų versijų modelius. Su „Bluelink“ programėle per nuotolį taip pat galima valdyti ir planuoti automobilio įkrovimą.

Automobilyje yra ir belaidės „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ susiejimo funkcijos. iOS ir Android išmaniųjų telefonų funkcijas galima perkelti ir lygiagrečiai valdyti automobilio informacijos ir pramogų sistemos 8 colių ekrane.

Elektromobilio garsas – standartinė funkcija

Elektromobiliai važiuoja tyliai, taip sumažinantys triukšmą gatvėse ir padidinantys važiuojančių komfortą. Eismo saugumui padidinti nuo 2019 m liepos 1 d. Europos Sąjungoje į naujų automobilio tipų patvirtinimo reikalavimus įeina įspėjamasis garsas. Tai garantuoja geresnį pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą, kai automobilis važiuoja nedideliu greičiu.

HYUNDAI automobiliuose naudojama VESS (angl. Virtual Engine Sound System) sistema, kurią ankstesniuose elektromobilių modeliuose vairuotojas galėjo įjungti arba išjungti. „Ioniq MY21“ modeliuose VESS įspėjamasis garsas bus visuomet aktyvus.

HYUNDAI brėžia elektrinio mobilumo gaires

HYUNDAI su daugeliu savo modelių yra tarp elektrinio mobilumo lyderių Europoje ir pasaulyje. Sukaupusi nemažą patirtį, surinkusi įvairius IONIQ naudojimo atvejus ir vartotojų atsiliepimus, HYUNDAI gali perkelti klientų poreikius į naujos kartos elektrinį mobilumą. Tai apima ne tik gerus vairavimo potyrius. HYUNDAI partneriai ir dukterinės įmonės glaudžiai bendradarbiauja su infrastruktūros plėtotojais ir buitinių įkrovimo stotelių kūrėjais, o HYUNDAI komercinių transporto priemonių gamybos padalinys gali pateikti elektromobilių sprendimus verslo automobilių parkui.

IONIQ galima įsigyti su hibridine, įkraunama hibridine ir elektrine su baterija transmisijomis. Dabartinės kartos elektrinis IONIQ g su vienu 38.3 kWh akumuliatorių baterijos įkrovimu gali realiai nuvažiuoti 311 km (pagal WLTP metodiką).

„Electric MY21“ modelio kainos nuo 24 990 eurų. Pirmieji automobiliai mūsų šalies rinkoje pasirodys 2021 metų balandį.

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links