Naujasis „Hyundai i10“

Report this content

Naujasis „Hyundai i10“: didelių permainų keliu.

2008 m. pirmą kartą pristačius „i10“ modelį Europai, jis tapo „Hyundai“ sėkmės pavyzdžiu šioje rinkoje. Jo išorė atspindi modernią prigimtį, o bekompromisis prieinamumas ir komfortas leidžia įvairiausio segmento klientams pritaikyti šį automobilį savo kasdienėms reikmėms. Naujasis „i10“ pasižymi visapusiškiausia saugos ir ryšio sistema savo klasėje, todėl gausite viską viename.

Palyginti su pirmtaku, naujasis „i10“ išsiskiria tobulesnėmis proporcijomis. Jo stovėsena dabar atrodo dar tvirtesnė dėl pažeminto stogo (–20 mm) ir praplatinto kėbulo (+20 mm). Be to, žemesnė „i10“ diržo linija priekyje (–11 mm) ir gale (–13 mm) leidžia vairuotojui geriau matyti kelią abipus automobilio.

Galima rinktis keturvietį arba penkiavietį „i10“ modelį. Dėl padidintos važiuoklės bazės keleiviai galės mėgautis erdvesniu salonu, o universalus 252 l tūrio bagažo skyrius yra talpiausias šiame segmente. Be to, 29 mm žemesnis (palyginti su pirmtaku) bagažinės slenkstis leidžia lengvai pakrauti bagažą.

Dinamiškas ir stilingas dizainas

Kontrastas tarp švelnių paviršių ir griežtų linijų suteikia naujajam „i10“ jaunatvišką, dinamišką ir dailią išvaizdą, kuria jis išsiskiria iš viso A segmento. Žemesnis stogas ir platesnis kėbulas pagerina stovėseną, o plačios priekinės grotelės pabrėžia sportinę prigimtį. X formos C statramstis suteikia automobiliui charakteringų bruožų ir prikausto žvilgsnį prie „i10“ logotipo.

Be 10 bazinių kėbulo spalvų, pirkėjai gali dar labiau individualizuoti savo automobilį pasirinkdami dviejų atspalvių juodą arba raudoną stogą, kuris suteikia naujajam „i10“ žaismingumo. Galimos išorės spalvos yra „Phantom Black“, „Polar White“, „Star Dust“, „Sleek Silver“, „Champion Blue“, „Tomato Red“ ir „Slate Blue“. Be to, siūlomos trys naujos išorės spalvos: „Dragon Red“, „Brass“ ir „Aqua Turqoise“. Bendrai galima rinktis iš 22 išorės spalvų kombinacijų.

Moderni stilistika ir praktiški sprendimai, kuriais pasižymi automobilio vidus, suteikiantis išskirtinį komfortą tiek vairuotojui, tiek keleiviams, patenkins dar didesnį segmentą klientų, kurie jau spėjo įvertinti ankstesnės kartos modelius. Viena svarbiausių naujojo modelio savybių – erdvės pojūtis salone, kurį sukuria ventiliacijos angos, pereinančios į durelių apdailą ir pabrėžiančios horizontalią automobilio architektūrą. O didelė dekoratyvinė prietaisų skydelio plokštė su 3D korio raštu suteikia visam salonui išskirtinės išvaizdos.

Vidaus apdailą galima rinktis iš trijų spalvų: „Obsidian Black“, „Brass Metal“ ir „Shale Grey“.

Patogumas ir geriausios klasėje ryšio galimybės

Nauji ryšio palaikymo sprendimai, įskaitant „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ sistemas, leidžia naujajam „i10“ pirmauti savo klasėje. Visos sistemos integruotos į didžiausią segmente aštuonių colių spalvotą jutiklinį ekraną, kurį galima rinktis su „Comfort“ apdaila. Be to, galimas bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas.

Klasėje pirmaujančios saugos funkcijos

Naujajame „i10“ įrengtos pažangiausios „Hyundai SmartSense“ aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemos, sudarančios visapusiškiausią saugos paketą šioje klasėje. Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA), naudodama daugiafunkcę kamerą, aptinka ne tik automobilius, bet ir pėsčiuosius, atsidūrusius automobilio priešakyje. Pagalbinė tolimųjų šviesų funkcija (HBA) automatiškai perjungia tolimąsias ir artimąsias šviesas. Taip pat naujajame „i10“ veikia kitos saugos funkcijos, įskaitant važiavimo juostos laikymosi sistemą (LKA) ir vairuotojo įspėjimo funkciją (DAW). Naująjį „i10“ galima įsigyti su galinio vaizdo kamera ir automobilio statymo jutikliais.

Naujajame „i10“ standartiškai veikia „eCall“ paslauga, kuri apima ne tik rankiniu būdu paspaudžiamą „eCall“ avarinės pagalbos iškvietimo mygtuką, bet ir automatiškai susisiekia su pagalbos tarnybomis rimto incidento kelyje atveju, kai suveikia saugos oro pagalvių išskleidimo jutiklis.

Maloni vairavimo patirtis

Pirmiausia naujasis „i10“ bus komplektuojamas su vienu benzininiu varikliu: 1,0 l 3 cilindrų MPI, kuris pasižymi 67 AG ir 96 Nm sukimo momentu, o didžiausias juo išvystomas greitis – 156 km/h. Šio variklio degalų sąnaudos yra 5,1–5,3 l/100 km (bendros, WLTP), o CO2 emisija – 111–119 g/km (bendra, WLTP). „i10“ galima rinktis su penkių pavarų mechanine arba penkių pavarų automatizuota mechanine transmisija (AMT).

Bet kokios transmisijos modeliuose standartiškai veikia „Idle Stop and Go“ (ISG) funkcija, kuri užtikrina taupesnį degalų sunaudojimą, mažesnes CO2 emisijas ir didesnį efektyvumą. Naudojant ISG degalų taupymas yra akivaizdus važinėjant mieste, nes ISG automatiškai išjungia variklį automobiliui sustojus. Siekiant pagerinti aerodinamiką, automobilio oro pasipriešinimo koeficientas sumažintas nuo 0,32 iki 0,31.

Naujasis „i10“ pasižymi priekine „McPherson“ statramsčio tipo pakaba ir vairu su elektriniu stiprintuvu (MDPS). Be to, patobulinta galinė pakaba ir vairavimo sistema užtikrina geresnį automobilio valdymą. Torsioninių sijų tipo (CTBA) galinės pakabos profilio forma iš trikampės pakeista į U raidės, tokiu būdu padidinant automobilio stabilumą vairavimo metu. Dėl sutvirtintos vairo torsioninės sijos padidėjo vairo jautrumas (nuo 2,4 iki 2,7 Nm/laipsn.), be to, pagreitintas pavarų perdavimas: vairo pavaros skaičius dabar yra 56,0 mm/aps., o ankstesnis rodiklis buvo 53,5 mm/aps.

Nauja apdaila ir sportiškesnis dizainas – pristatome naująjį „i10 N Line“

„Hyundai“ taip pat pristato naująjį „i10 N Line“ – ketvirtąjį „Hyundai“ modelį, kuriam taikoma išskirtinė dinamiška apdaila. Naujasis „i10 N Line“ pasižymi 1,0 l „Turbo GDi“ varikliu, suteikiančiu automobiliui daugiau galios, ir daugybe papildomų dizaino elementų. Šiame modelyje naujojo „i10“ bruožus papildo charakteringa sportinė „N Line“ stilistika. Naujasis „i10 N Line“ leidžia mėgautis 1,0 l 3 cilindrų „Turbo GDi“ variklio galia, pasižyminčia 100 AG ir 172 Nm sukimo momentu. Šis variklis komplektuojamas su penkių pavarų mechanine transmisija.

Išorės dizaino elementai, įskaitant unikalius buferius ir radiatoriaus groteles, suteikia šiam modeliui dinamiškos stilistikos, kurią įkvėpė „Hyundai“ aistra automobilių sportui. Išskirtiniai 16 colių lengvo lydinio ratlankiai ir dienos šviesos žibintai su LED pabrėžia naujojo „i10 N Line“ dizaino išskirtinumą ir sportinį automobilio charakterį.

Be to, naujasis „i10 N Line“ puikuojasi ir kitais išskirtiniais dizaino elementais, įskaitant „N Line“ emblemą, raudonos spalvos „i10“ užrašą, taip pat charakteringą slydimo plokštę ir išmetamųjų dujų vamzdį. Klientai gali rinktis iš šešių išorės spalvų, prie kurių galima derinti dviejų atspalvių stogą.

Salono dizainas leidžia pasijusti tarsi įsėdus į lenktyninį automobilį. Tokį įspūdį suteikia „N“ serijai būdingas vairas ir pavarų perjungimo svirtis, taip pat raudoni ventiliacinių angų kraštai ir lengvojo lydinio pedalai. O sportinės sėdynės leidžia dar tiksliau valdyti automobilį važiuojant sportiniu stiliumi.

Naujojo „i10 N Line“ prekyba Europoje prasidės 2020 m. vasarą.

Tags:

Subscribe

Media

Media