Pilnīgi jaunā Hyundai i10 N Line ierašanās Latvijā

Report this content
  • Hyundai i10 N Line ir Hyundai ceturtais N Line modelis
  • Jauna iezīme ir 1,0 TGDi-benzīna dzinēja atrašanās vieta, jo i10 pirmoreiz ir novietots automobiļa priekšgalā
  • Hyundai i10 N Line ir raksturīgs vispusīgs aprīkojums un sportiskas detaļas

Pilnīgi jaunais Hyundai i10 N Line ir Hyundai ceturtais N Line modelis N Line modeļu iedvesmas avots ir Hyundai augstas veiktspējas N modeļi, kuru iespaidīgie dizaina elementi padara i10 N Line patiesi pievilcīgus vērotāju acīs. Hyundai i10 N Line priekšgalā ir trīs cilindru, 100 zirgspēku 1,0 TGDi dzinējs (172 Nm), kas i10 modeļu sērijai ir pieejams pirmoreiz. Jaunā modeļa pārnesumkārbai ir pieci pārnesumi, un tas ir paredzēts piecām personām. Bagāžas nodalījuma ietilpība ir 252 litri (1050 l ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem). Kombinētais degvielas patēriņš ir 5,4 l/100 km, bet CO2 izmeši — 123 g/km (saskaņā ar WLTP mērījumiem).

Hyundai i10 N Line vispusīgais aprīkojums iekļauj 8 collu krāsu skārienekrānu, Apple CarPlay un Android Auto preinstalāciju, Qi standartam atbilstīgu mobilā tālruņa uzlādi, Bluetooth, centrālo atslēgu ar tālvadību, atpakaļgaitas kameru un automātisku gaisa kondicionēšanu. Turklāt jaunais modelis ievērojami rūpējas par drošību: i10 N Line ir FCA ārkārtas bremzēšanas sistēma ar automobiļu un gājēju noteikšanu, joslas maiņas palīgsistēma, tālo gaismas lukturu palīgsistēma un eCall ārkārtas zvanu sistēma. Automobilim ir seši gaisa spilveni, divi Isofix stiprinājuma punkti un manuāls bērnu drošības bloķēšanas slēdzis durvīm.

Automobiļa dizainam raksturīgs mīkstu virsmu un asu līniju kontrasts. Jaunais, sportiskais priekšējais režģis un jaunie buferi piešķir jaunajam modelim dinamisku izskatu, kas atgādina Hyundai inovatīvo i30 N modeli. Unikālie 16 collu sakausējuma riteņi un gaismas diožu diagonālveida dienas gaitas lukturi lieliski papildina automobiļa ietekmīgo izskatu. Hyundai i10 N Line X veida C balsta i10 logo ir sarkans.

Jaunā modeļa salonā informācijas paneļa melnais polsterējums ir veidots tā, lai saskanētu ar gaisa sprauslu sarkanajiem ierāmējumiem un pārnesumu pārslēga sarkanajiem elementiem. Akseleratora, bremžu un sajūga pedāļi ir no metāla. Sēdekļi ir sportiski un nodrošina labu atbalstu. N Line stūres rats ir apsildāms, ar polsterējumu un N logo.

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS)

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (HAOS), kas darbojas kopš 1997. gada un atrodas Izmirā (Turcijā), ir Hyundai autorūpnīca, kas atrodas ārpus Korejas un darbojas visilgāk. HAOS gadā uzbūvē 230 000 automobiļu, un rūpnīcā strādā gandrīz 2500 darbinieki. 2019. gadā Turcijas rūpnīca sasniedza jaunu robežlīniju — 2 000 000 saražoti automobiļi. 2020. gada jūnija beigās i10 N Line produktu līnija turpinājās ar gluži jauno i10. Pilnīgi jaunā i20 ražošana tiks uzsākta vēlāk šajā gadā.

Pilnīgi jaunā Hyundai i10 N Line cena sākas no 11 790 €. Latvijā pirmie automobiļi ir gaidāmi 2020. gada rudenī.

 

Tags:

Subscribe

Media

Media