Stilingesnis, saugesnis ir ekonomiškesnis – naujasis „Hyundai i30 “

Report this content
  • Dar patrauklesnis naujasis „Hyundai i30“ pasižymi nauju stilingu dizainu, turi pažangią saugumo įrangą, prisijungimo galimybes ir komplektuojamas su įvairaus galingumo varikliais.
  • Nauja jėgainė – hibridinė 48 V sistema užtikrina mažesnes degalų sąnaudas.
  • Automobilių sporto įkvėptas „N Line“ paketas pirmą kartą siūlomas ir „i30 Wagon“ universalams.
  • 2020 metų kovą naujasis „Hyundai i30“ bus pristatytas tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje.

Naujojo „Hyundai i30“ dizainas drąsus ir stilingas, todėl jam sunku atsispirti. Automobilio priekis platesnis ir  modernesnis. Dabar trimatės priekinės grotelės yra platesnės ir pabrėžia modelio vikrumą. Žibintų dizainas taip pat naujas ir turi V formos LED dienos šviesas. „Hyundai i30 Hatchback“ hečbekas gavo naują ir aerodinamiškesnį galinį buferį. Tuo tarpu galiniai LED žibintai taip pat yra V formos ir taip sujungia automobilio priekį su galu. Naujasis „Hyundai i30“ turės kito dizaino 16 ir 17 colių aliumininius ratus.

Kėbulo spalvų paletė papildyta trimis naujomis spalvomis: „Dark Night“ juoda, „Silky Bronze“ bronzine,  ir „Sunset Red„ raudona. Kitos šešios galimos kėbulo spalvos – „Polar White“ balta, „Phantom Black“ juoda, „Engine Red“ raudona, „Stellar Blue“ mėlyna, „Platinum Silver“ sidabrinė, „Olivine Grey“ pilka.

„i30“ salonas taip pat buvo atnaujintas ir pasižymi šiuolaikiškumu. Vidaus apdaila papildyta trimis naujomis spalvomis: „Pewter Gray“ pilka, „Ebony Brown“ ruda ir „Charcoal Gray“ pilka. Tebesiūlomi ir automobiliai su juoda salono apdaila. Sėdynių apmušalus galima rinktis iš audinio, odos arba jų derinio – iš viso galimi aštuoni skirtingi variantai.

N Linevisiems „i30modelių kėbulo tipams

Automobilių sporto įkvėptas „Hyundai“ „N Line“ paketas pirmą kartą siūloma ne tik su „i30“ hečbeku,  „Fastback“, bet ir „i30 Wagon“ modeliais universalo kėbulu. Naujasis „Hyundai i30“ su „N Line“ stiliaus paketu atrodo dar sportiškesnis: su platesnėmis ir žemesnėmis priekinėmis grotelėmis, atnaujintais žibintais bei nauju priekio ir galo dizainu. Platus oro sklaidytuvas sustiprina galingo automobilio įspūdį. Į kitą vietą perkelti galiniai rūko žibintai vizualiai daro automobilį žemesniu. „N Line“ modeliai taip pat turės naujus 17 ir 18 colių aliumininius ratus.

Prisijungimo galimybės

Naujajame „i30“ sumontuotos šiandienos poreikius atitinkantys prisijungimo sprendimai. Naujasis skaitmeninis 7 colių prietaisų skydelis ir 10 colių spalvotas jutiklinis ekranas kartu su navigacija suteiks šiuolaikišką ir į vairuotoją orientuotą vairavimo patirtį. Naujajame „i30“ galima lengvai naudotis „Android Auto“ ir „Apple Car Play“ paslaugomis. „Hyundai i30“ modeliai turi ir belaidžio ryšio galimybę, tad nebereikia laidu jungti telefono prie automobilio sistemos. Naujajame „i30“ taip pat galima belaidžiu būdu įkrauti išmaniuosius, kurie palaiko „Qi“ standartą.

Naujas „i30pirmasis su „Hyundai Bluelinkpaslauga, veikiančia Lietuvoje

Naujas „i30“ – tai pirmasis „Hyundai“ modelis su Lietuvoje veikiančia „Bluelink“ paslauga. „Bluelink“ sistema siūlo plačių prisijungimo galimybių, pavyzdžiui, „Hyundai“ LIVE paslaugas ir nuotolinį valdymą išmaniojo telefono programėle. „Bluelink“ taip pat supranta balso komandas suomių kalba ir padeda nustatyti automobilio buvimo vietą, užrakinti jį nuotoliniu būdu ir pasitikrinti duomenis apie padangų slėgį ir ridą ir kitus parametrus. Pirmuosius penkerius metus „Bluelink“ sistema galima naudotis nemokamai.

Patikima sauga

Dėka atnaujintos „Hyundai SmartSense“ saugumo įrangos „Hyundai i30“ tapo saugesnis ir patogesnis. Pažangi eismo juostos laikymosi sistema „Lane Follow Assist“ (LFA) automatiškai pakoreguoja automobilį, kad jis išliktų savo juostoje. Galinio susidūrimo išvengimo sistema „Rear Collision-avoidance Assist“ (RCAA) prireikus sustabdo atgal važiuojantį automobilį, kad būtų išvengta susidūrimo. „Leading Vehicle Departure Alert“ (LVDA) sistema perspėja naujojo „i30“ vairuotoją, kai priekyje esantis automobilis ima judėti, o vairuotojas pavėluotai sureaguoja į automobilių srauto judėjimą, pavyzdžiui, prie šviesoforo.

Atnaujinta aklosios zonos stebėjimo sistema „Blind Spot Detection“ (BSD) perspėja apie kitą automobilį aklojoje zonoje ir, jei reikia, kartu su įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema Blind-spot Collision Avoidance Assist Warning“ (BCA), ima stabdyti, kad išvengtų susidūrimo arba kuo labiau sumažintų žalą. Buvo atnaujinta ir automatinė avarinio stabdymo sistema „Forward Collision Avoidance Assist„ (FCA), kuri dabar aptinka ir dviratininkus. Ankstesniuose „i30“ modeliuose FCA galėjo aptikti ne tik automobilius, bet ir pėsčiuosius.

Naujasis „Hyundai i30“ dabar turi vairuotojo dėmesingumo įspėjimo sistemą „Driver Attention Warning“ (DAW), išmanųjį tolimųjų šviesų žibintų asistentą „High Beam Assist“ (HBA), išmaniąją kelio ženklų atpažinimo sistemą „Intelligent Speed Limit Warnin“ (ISLW) ir eismo juostos laikymosi sistemą „Lane Keep Assist„ (LKA).

Kartu su saugumo įranga komplektuojama ir pagalbos iškvietimo sistema „eCall“, leidžianti keleiviams susisiekti su bendrosios pagalbos centru vieno mygtuko paspaudimu. Sistema suveikia automatiškai, jei suveikia automobilio saugos pagalvės.

„Hyundai“ saugumo įranga sukurta taip, kad važiuoti būtų saugiau. Saugumo jausmą stiprina ir Lietuvoje „Hyundai“ automobiliams suteikiama septynerių metų garantija be ridos apribojimo.

Variklių ir pavarų dėžių naujovės

Gamintojas pasiūlė ir naujas „Hyundai i30jėgaines. Pagrindinė naujiena – 48 V hibridinė sistema su naujaisiais 1,0 T-GDi 120 AG ir 1,5 T-GDI 160 AG benzininiais varikliais bei su 1,6 CRDI 136 AG dyzeliniu varikliu. Su jais siūloma išmanioji šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė „Intelligent Manual Transmission“ (iMT) arba septynių laipsnių automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba (7-DCT).

Tags:

Subscribe

Documents & Links