Uus Hyundai Tucson täiesti uuel tasemel

Report this content

Viis fakti uue Hyundai Tucsoni kohta

Uus mootorite ja käigukastide valik

Uus kõrgekvaliteediline sisustus

Uus nutikas Smart Cruise Control süsteem

Uus kvaliteetne KRELL Premiun Audio helisüsteem

Uus seitsmetollise puutetundliku kuvariga info- ja meelelahutussüsteem

Uus Hyundai Tucsoni maailma esmaesitlus toimus 2018. aasta kevadel New Yorgi rahvusvahelisel autonäitusel (NYAS). Hyundai ülemaailmselt tähtis mudel Tucson on alates oma turuletulekust 2015. aastal olnud Euroopas suurima müügiarvuga Hyundai mudel.

Euroopas disainitud ja valmistatud Hyundai Tucson on saanud uue värskendatud ilme, mootorid ja uuendusliku turva- ning mugavusvarustuse, mis teenivad tänapäeva autosõitja vajadusi. Mudelile annavad uudse ilme Hyundaile iseloomulik esivõre ja stiilsed täis-LED-sõidutuled. Kaitseraud on kõrgemale tõstetud. Ka tagatulesid ja tagarauda on uuendatud. Kokku 11 välisvärvi valikusse lisanduvad kolm uut varianti: Olivine grey, Stellar blue ja Champion blue. Veljevariantidena on saadaval uued 19-tollised alumiiniumveljed. Salongis värskendatakse Hyundai Tucsoni olemust nelja tooniga - must, Sahara beež, Light grey ja Red wine ning kvaliteetsemate polstrimaterjalidega. Uue Hyundai Tucsoni varustustasemed on Fresh, Comfort, Style ja Premium. 

”Uues Hyundai Tucsonis on tuttavaid elemente Hyundai uusimatest mudelitest, selle ilmet värskendati ja sõidumugavus on nüüd täiesti uuel tasemel” kinnitab Hyundai Motor Europe toote- ja turundusjuht Andreas-Christoph Hofmann.

Uued mootorivariandid

Uuele Hyundai Tucsonile pakutakse kaht diiselmootori ja kaht bensiinimootori varianti. Uus huvitav mootorivariant on 2,0 CRDI kerghübriidmootor, millel on elektrimootor ühendatud diiselmootoriga. Uue mootorivariandi võimsus on 137 kW (186 hj). Suure sooritusvõimega mootor on ühendatud nelikveoga ja täiustatud kaheksakäigulise automaatkäigukastiga (8AT). Diiselmootori teine variant on uudsena välja töötatud 1,6 CRDI kahe alternatiivse võimsusvariandiga: 85 kW (115 hj) ja 100 kW (136 hj). Esimest võimsusvarianti pakutakse esiveoga ja kuuekäigulise manuaalkäigukastiga ning suurema võimsusega varianti seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (7DCT) ja esi- või nelikveoga.

Hyundai Tucsonile pakutakse ka kaht bensiinimootorit. Esiveoga pakutava 1,6 MPI kuuekäigulise manuaalkäigukastiga variandi võimsus on 97 kW (132 hj). Tõhusama 1,6 T-GDI võimsus on 130 kW (177 hj) ja on saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga (7DCT). Võimsam versioon on saadaval esi- või nelikveoga. Hyundai Tucsoni kõik uued mootorid vastavad Euro 6c  standardile.

Mugavad sõidutingimused, uusim turvavarustus

Uus Hyundai Tucson on varustatud senisest mitmekülgsema info- ja meelelahutussüsteemiga. Sõidumugavuse tagavad Krelli premium-taseme helisüsteem ja traadita QI-standardile vastav mobiiltelefoni laadimisvõimalus. Apple CarPlay ja Android Auto teenuseid ning Bluetooth-ühendust toetav uus seitsmetolline puutetundlik ekraan kuuluvad alates Fresh-varustustasemest standardvarustusse. Uuele Hyundai Tucsonile saab valida ka kaheksatollise ekraaniga varustatud navigatsioonisüsteemi 3D-kaartidega ja tasuta, reaalajas töötavad LIVE Service teenused seitsmeks aastaks. Uue Hyundai Tucsoni kõiki varustustasemeid saab vastavalt ostja eelistustele kohandada.

Hyundai Tucsonil on ka Euroopa rangeimatele turvastandarditele vastavad uusimad aktiivset turvalisust suurendavad SmartSense-süsteemid ning juhiabisüsteemid: eesliikuvaid liiklusvahendeid jälgiv ja vajaduse korral autot pidurdav ja seiskav kokkupõrke-hoiatussüsteem (FCA), sõidurajaabiline (LKA), juhi tähelepanelikkuse kontrollsüsteem (DAW) ning kiiruspiirangu nutikas hoiatus (ISLW). Turvavarustusse kuulub ka ümbruse jälgimise süsteem (SVM), mille kaamerad tagavad tagurdamisel 360° nähtavuse. Uuenduslik kohanduv standardkiiruse regulaator (ASCC) suurendab sõidumugavust ja turvalisust, hoides kohanduvalt valitud kiirust ja turvalist pikivahet eessõitva sõidukiga ja pidurdades vajaduse korral. Nähtavuse tagavad Hyundai Tucsonil bi-led-sõidutuled ja kaugtulede automaatika (HBA).

Uus Hyundai Tucson tuleb Baltikumis eeldatavalt müüki 2018. aasta sügisel. Hindu ei ole veel kinnitatud.

Tags:

Subscribe

Media

Media

Quotes

Uues Hyundai Tucsonis on tuttavaid elemente Hyundai uusimatest mudelitest, selle ilmet värskendati ja sõidumugavus on nüüd täiesti uuel tasemel.
Andreas-Christoph Hofmann, toote- ja turundusjuht, Hyundai Motor Europe