Jula inspiruje - Katalog Lato 2017

We wszystkich sklepach sieci multimarketów Jula można już odebrać bezpłatny „Katalog letni 2017”! Nasza inspirująca oferta na lato 2017 to produkty przeznaczone do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, wakacyjnych podróży, relaksu nad wodą czy w przydomowym ogrodzie. W katalogu umieściliśmy wiele sezonowych nowości w bardzo atrakcyjnych cenach, na potwierdzenie czego cześć z nich oznaczyliśmy symbolem „Zawsze Niska Cena”. Oferta na produkty w ramach tej akcji obowiązują do 06.08.2017.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu. Tym razem wraz z letnim katalogiem, pełnym pomysłów na ciekawe spędzanie ciepłych dni. W nowym „Katalogu letnim 2017” prezentujemy wybraną, unikalną ofertę produktów Jula na nadchodzący sezon. Jula jako multimarket, proponuje niepowtarzalne i często niedostępne w innych sklepach: sprzęt, akcesoria i odzież, potrzebne podczas wakacyjnych podróży, wycieczek rowerowych, biwaków, rejsów żeglarskich, spływów kajakowych. W naszej ofercie mamy także wiele praktycznych produktów ułatwiających prace w ogrodzie. Zarówno katalog, jak i cała oferta produktowa Jula dostępna jest w aplikacji mobilnej Jula.

Najnowszy katalog Jula można odebrać we wszystkich 12 multimarketach w Polsce od 19 maja 2017. 

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe

Media

Media