Od 13 kwietnia JULA nakręca do działania Lublin

W piątek, 13 kwietnia 2012 r. w Parku Handlowym Tatary przy ul. Mełgiewskiej 2b (w okolicach sklepu E.Leclerc–Turystyczna) zostanie otwarty pierwszy w Lublinie, a piąty w Polsce multimarket szwedzkiej sieci JULA. JULA to przede wszystkim sklep dla osób zajmujących się aktywnym majsterkowaniem, ale nie tylko… 

JULA, znana i ceniona w Szwecji i Norwegii sieć multimarketów wybrała Lublin, jako kolejne miasto w którym powstanie jej sklep. JULA to sklep dla każdego, znajdą tu coś dla siebie zapaleni majsterkowicze, osoby zawodowo zajmujące się remontowaniem lub budowaniem a także ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc rowerze, żeglując, wędkując czy po prostu wędrując pieszo. Jula to także raj dla osób zajmujących się ogrodem – zawodowo lub z zamiłowania. Wśród 13.000 produktów, uznanych dostawców oraz marek własnych niedostępnych w innych sklepach, znajduje się m.in. wiele artykułów, które pomogą w wiosennych zajęciach.

Bardzo uważnie dobieramy lokalizacje kolejnych naszych sklepów. Jula dopiero wchodzi na polski rynek - jest nie tylko nową marką, ale również nieznanym dotychczas konceptem sklepu – tylko tu Klienci w jednym miejscu znajdą tak różnorodny towar o wysokiej jakości i w dostępnych cenach. Lubin miasto błyskawicznie rozwijającego się sektora usług, przyjazne inwestorom, sprzyjające robieniu dobrych interesów – miejsce o wielkim potencjale rozwoju wydał nam się idealny i gotowy na przyjęcie naszego multimarketu. Nie tylko dostrzegamy rozwój tego miasta, ale również wierzymy, że jego mieszkańcy polubią Julę. - mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA.

W dniu otwarcia JULA przygotowała dla Klientów specjalne atrakcje – dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków, specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo. Oferty i promocje na otwarcie w każdym z miast cieszą się olbrzymim powodzeniem. W lubelskiej Juli będzie można po atrakcyjnych cenach kupić lampy solarne, młoto-wiertarkę, taczkę, młotek, odzież ochronną - w tym obuwie ochronne oraz wiele produktów ogrodowych przydatnych w nadchodzącym sezonie i nie tylko.

W lutym Jula otworzyła sklep we Wrocławiu, gdzie w pierwszy weekend działania sklep odwiedziło około 12.000 kupujących. W marcu do nowo-otwartej w Łodzi Juli pierwszego dnia przyszło ponad 5.000 kupujących, co świadczy o olbrzymim zainteresowaniu Klientów. Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów – następny w Słupsku oraz kilka kolejnych jeszcze w przed końcem 2012 roku.

***

Otwarciu nowego sklepu towarzyszyć będzie kampania reklamowa na terenie Lublina – Jula Nakręca do działania. Na kampanię składa się ok 30 nośników outdoor, 340 rączek w około 25 autobusach i dodatkowo 5 oklejonych autobusów miejskich oraz kampanie w radiu, lokalnej prasie i Internecie. Kampania potrwa do końca kwietnia 2012 roku. Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy.

***

Jula w Lublinie:

  • powierzchnia – około 3000 m2
  • asortyment – ponad 13000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach
  • zatrudnienie w sklepie - 30 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
  • adres: Park Handlowy Tatary, ul. Mełgiewska 2b, Lublin

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. 48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 34 sklepy w Szwecji i 13 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Subscribe

Quotes

Bardzo uważnie dobieramy lokalizacje kolejnych naszych sklepów. Jula dopiero wchodzi na polski rynek - jest nie tylko nową marką, ale również nieznanym dotychczas konceptem sklepu – tylko tu Klienci w jednym miejscu znajdą tak różnorodny towar o wysokiej jakości i w dostępnych cenach. Lubin miasto błyskawicznie rozwijającego się sektora usług, przyjazne inwestorom, sprzyjające robieniu dobrych interesów – miejsce o wielkim potencjale rozwoju wydał nam się idealny i gotowy na przyjęcie naszego multimarketu. Nie tylko dostrzegamy rozwój tego miasta, ale również wierzymy, że jego mieszkańcy polubią Julę
Daniel Adamiuk, Country Manager JULA