2020. gada janvārī AGA mainīs savu nosaukumu uz Linde

Report this content

2020. gada janvārī AGA mainīs uzņēmuma nosaukumu uz Linde. AGA ir bijusi Linde sastāvā kopš 2000. gada, veidojot Ziemeļeiropas reģionu, kas ietver visas Ziemeļvalstis un Baltijas valstis.

“Esam nolēmuši mainīt uzņēmuma nosaukumu no AGA uz Linde attiecībā uz saimniecisko darbību Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Esam pārliecināti, ka klienti arī turpmāk atzinīgi novērtēs mūsu speciālistus, kuri īsteno AGA kādreizējās un Linde jaunās pamatvērtības – inovācijas, uzticamību un drošību. Pēc apvienošanās ar amerikāņu uzņēmumu Praxair pagājušā gada sākumā Linde ir kļuvis par neapšaubāmu tirgus līderi rūpniecisko un medicīnisko gāzu jomā ar vairāk nekā 80 000 darbiniekiem un klientiem vairāk nekā 100 valstīs. Tagad arī AGA pieder šai jaunajai saimei,” saka Jans Elringmans (Jan Ellringmann), AGA Biznesa prezidents.

Mēs saglabāsim AGA zīmolu uzņēmuma gāzētā ūdens produktiem, kā arī propānam un metināšanas iekārtām.

“Mēs izjūtam dziļu cieņu pret vērtībām un tradīcijām, kuras kopš 1904. gada pārstāv AGA zīmols. Tādēļ saglabāsim AGA zīmolu mūsu gāzētā ūdens produktiem, propānam un metināšanas iekārtām. Gan privātie, gan rūpniecības nozares klienti ir ļoti iecienījuši šos produktus, kas simbolizē kvalitāti, uzticamību un augstu servisa līmeni,” teic Ulafs Kēlgrens (Olof Källgren), AGA Tirdzniecības un mārketinga vadītājs.

Nosaukums tiks oficiāli mainīts 2020. gada janvārī. Pārejas periodā mēs mainīsim aprīkojuma un citu uzņēmuma aktīvu, piemēram, servisa transportlīdzekļu, ražotņu, klientiem paredzēto tvertņu, biroju un daudzu citu elementu dizainu.

 

Lai saņemtu papildu informāciju, sazinieties ar:

Susanne E. Andersson, Ārējās komunikācijas departamenta vadītāja, +46 76 720 09 17, susanne.e.andersson@se.aga.com

Carina Aspenberg, Komunikācijas departamenta vadītāja, +46 70 616 01 19, carina.aspenberg@se.aga.com

 

 

AGA ražo un piegādā dažādiem mērķiem paredzētas rūpnieciskās un speciālās gāzes. Sadarbībā ar klientiem mēs izstrādājam visaptverošus risinājumus gāzu pielietojumam, zināšanas par procesiem, gāzu iekārtām un pakalpojumiem. Ar modernām tehnoloģijām mēs palīdzam klientiem paaugstināt darba efektivitāti, drošību un kvalitāti, vienlaikus rūpējoties par apkārtējo vidi. AGA ar nosaukumu Linde Healthcare ražo un piegādā medicīniskās gāzes un sniedz atbalsta pakalpojumus veselības aprūpes nozarei. AGA Latvijā ir Linde uzņēmuma Ziemeļeiropas reģionālā struktūrvienība, kas ietver pārējās Ziemeļvalstis un Baltijas valstis. Linde ir vadošais rūpniecisko gāzu un inženiertehnisko risinājumu uzņēmums, kas nodarbina aptuveni 80 000 cilvēku visā pasaulē un apkalpo klientus vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Plašāka informācija: www.aga.lv  un www.linde.com

Tags: