2020 m. sausyje „AGA“ pakeis pavadinimą į „Linde“

Report this content

2020 m. sausyje bendrovė „AGA“ pakeis pavadinimą į „Linde“. 2000 m. bendrovė „AGA“ tapo „Linde“ grupės nare. Grupėje „AGA“ yra Šiaurės Europos regionas, kuris apima visas Šiaurės Europos ir Baltijos šalis.

„Priėmėme sprendimą pakeisti bendrovės pavadinimą iš „AGA“ į „Linde“. Esame įsitikinę, kad mūsų klientai ir toliau vertins „AGA“ ir mūsų darbuotojus už tai, kokias vertybes iki šiol atstovavome, o nuo šiol atstovausime „Linde“ – inovatyvumą, pasitikėjimą ir saugumą. Pernai, susijungusi su JAV bendrove „Praxair“, „Linde“ tapo pasauline pramoninių ir medicininių dujų sektoriaus lydere su daugiau kaip 80.000 darbuotojų bei klientais daugiau kaip 100 pasaulio šalių. Nuo šiol „AGA“ taip pat yra gerai matoma šios didelės šeimos narė“, sako „AGA“ verslo prezidentas Jan Ellringmann.

 „AGA“ prekės ženklu ir toliau bus žymimi bendrovės gazuoto vandens produktai, taip pat propano ir suvirinimo produktai.

 „Mes labai gerbiame vertybes ir tradicijas, kurias nuo 1904 m. atstovauja „AGA“ prekės ženklas. Todėl išlaikysime „AGA“ prekės ženklą gazuoto vandens, propano ir suvirinimo produktų kategorijose. Šie produktai užima tvirtas pozicijas vartotojų ir pramonės klientų segmentuose, kur jie reiškia kokybę, patikimumą ir aukštą aptarnavimo kokybę“, sako „AGA“ pardavimo ir rinkodaros vadovas Olof Källgren.

Bendrovės pavadinimas formaliai bus pakeistas 2020 m. sausį. Įvairios technikos ir kito turto – sunkvežimių, aptarnavimo transporto priemonių, įmonių, klientų talpyklų, biurų ir pan. – apipavidalinimas bus atitinkamai pakeistas pereinamuoju laikotarpiu.


Daugiau informacijos

Išorinės komunikacijos vadovė Susanne E Andersson, +46 76 720 09 17, susanne.e.andersson@se.aga.com 

Komunikacijos vadovė Carina Aspenberg, +46 70 616 01 19, carina.aspenberg@se.aga.com

 

 

AGA gamina ir parduoda įvairiems tikslams skirtas pramonines ir specialiąsias dujas. Mes, „AGA“, bendradarbiaudami su klientais kuriame visapusius sprendimus, kurie apima dujas bei žinias apie procesus, dujų įrangą ir paslaugas. Naudodami pažangias dujų technologijas suteikiame klientams galimybę tausojant aplinką didinti pelningumą, saugą ir kokybę. „AGA“ gamina ir parduoda medicinines dujas, teikia pagalbą ir paslaugas veikdama „Linde Healthcare“ prekiniu ženklu. Lietuvoje „AGA“ yra „Linde“ grupės įmonė, Šiaurės Europos regiono verslo padalinys, kuris apima visas Šiaurės Europos ir Baltijos šalis. „Linde“ yra pirmaujanti pramoninių dujų ir inžinerijos bendrovė. Visame pasaulyje joje dirba maždaug 80.000 darbuotojų, kurie aptarnauja klientus daugiau kaip 100 pasaulio šalių. Daugiau skaitykite svetainėse www.aga.lt ir www.linde.com.

Tags: