AGA-st saab 2020. aasta jaanuaris Linde

Report this content

2020. aasta jaanuaris saab gaasiettevõtte AGA nimeks Linde. AGA on olnud osa Lindest alates 2000. aastast, kuuludes koos Skandinaavia ja Balti riikidega Linde Põhja-Euroopa piirkonda.

„Otsustasime muuta oma ettevõtte nime Põhjamaades ja Balti riikides AGA-st Lindeks. Oleme veendunud, et meid hinnatakse jätkuvalt selle eest, mida seni on esindanud AGA ja jätkab Linde: uuendusmeelsus, usaldusväärsus ja ohutus. Pärast eelmisel aastal USA ettevõttega Praxair ühinemist on Lindest saanud maailma suurim tööstus- ja meditsiinigaaside ettevõte, milles töötab üle 80000 inimese, teenindades kliente enam kui 100 riigis. AGA on nüüd samuti selle uue pere silmapaistev liige,” ütleb ütleb Jan Ellringmann, AGA president.

AGA jääb kasutusele ettevõtte mulliveetoodete, vedelgaasi ja keevitustoodete kaubamärgina.

„Austame sügavalt ​AGA pikaajalisi väärtusi ja traditsioone, mis said alguse 1904. aastal. Seega jäävad meie mulliveetooted, vedelgaas ja keevitustooted ka edaspidi AGA kaubamärgi alla. Need tooted on nii tarbijate kui ka tööstusklientide juures kõrgelt hinnatud, esindades kvaliteeti, töökindlust ja tipptasemel teenindust,” ütleb Olof Källgren, AGA Põhja-Euroopa müügi- ja turundusjuht. 

Nimemuudatus leiab ametlikult aset 2020. aasta jaanuaris. Meie teeninduspunktid ja muud varad, nt sõidukid, klientide mahutid ja sildid saavad uue kujunduse üleminekuperioodi jooksul.

 

Kui soovite lisateavet, võtke ühendust meie kontaktisikutega:

Susanne E Andersson, väliskommunikatsiooni juht, +46 76 720 09 17, susanne.e.andersson@se.aga.com 

Carina Aspenberg, kommunikatsioonijuht, +46 70 616 01 19, carina.aspenberg@se.aga.com

 

AGA toodab ja turustab laias valikus tööstus-, toiduaine-, eri- ja meditsiinigaase nii tööstuslikuks otstarbeks mitmetele tööstusharudele kui ka erakasutuseks kodustes tingimustes. Lisaks pakume oma klientidele lõikamis- ja keevitustarvikuid, gaasiseadmeid, gaasiohutusalaseid koolitusi ning gaasitehnoloogilisi insenerlahendusi. Meditsiinilisi gaase toodame ja turustame Linde Healthcare’i nime all. Pakume gaase nii gaasilisel kui veeldatud kujul gaasiballoonides, gaasimahutites ja ka kohapealse on-site lahendusena kliendi objektil. AS Eesti AGA kuulub koos Skandinaavia riikide ja Baltikumiga kontserni Põhja-Euroopa regiooni. AGA kuulub ülemaailmsesse Linde gaasi- ja tehnoloogiakontserni, millel on enam kui 100 riigis ligikaudu 80 000 töötajat. Lisainformatsioon: www.aga.ee ja www.linde.com.

Tags: