2014. gada pavasara/vasaras kolekcija „Holly & Whyte”

Lindex kolekcijas „Holly & Whyte” panākumi turpinās. Pavasara kolekcijā ir iekļauti moderni klasikas elementi ar īpašu „Holly & Whyte” piesitienu. Šī pavasara aktualitāte ir tāda, ka daudzi apģērbi ir izgatavoti no izturīgas kokvilnas.

„Esam atklājuši savu klienti, un viņa ir atklājusi mūs!” stāsta Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja. „Kolekcijā ir iekļauti visi populārie klasiskie apģērbi, proti, žaketes ar klubu emblēmām tumši zilā krāsā, svītraini trikotāžas krekliņi, sievišķīgas kleitas 50. gadu stilā, kā arī kokvilnas bikses. Šajā pavasarī mēs koncentrējamies uz daudzu apģērbu izgatavošanu no izturīgiem materiāliem.”

Lindex pašlaik gadā pārdod gandrīz 9 miljonus apģērbu, kas ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem. Tā nav tikai organiski audzēta kokvilna, bet arī videi mazāk kaitīgi materiāli, piemēram, otrreizēji pārstrādātas poliestera, poliamīda, kokvilnas un vilnas, kā arī Tencel® šķiedras. Šiem apģērbiem gan veikalos, gan interneta veikalā www.lindex.com ir piestiprināta īpaša etiķete ar nosaukumu „Ilgtspējības izvēle”.

Mūsu mērķis ir turpināt palielināt to apģērbu skaitu, kas ir izgatavoti no videi mazāk kaitīgiem materiāliem. Piemērs ir Lindex jaunākā apakšveļas kolekcija vīriešiem „LXM”, kas izgatavota no organiski audzētas kokvilnas. Lielākā daļa Lindex apģērbu, kas tiek piedāvāti jaunākajiem klientiem kolekcijā „New Born”, arī ir izgatavoti no organiskās kokvilnas. Daudzi sieviešu un bērnu pamatapģērbi ir apzīmēti ar etiķeti „Ilgtspējības izvēle”.

Pavasara kolekcijai „Holly & Whyte” ir jaukta krāsu gamma ar daudzām burvīgām, dzīvīgām krāsām, piemēram, oranžo, fuksijas un neona rozā kopā ar klasisko tumši zilo, krēmkrāsas un haki toni. Arī rakstu klāsts ir jaukts: tajā ir vērojami svītraini un punktaini raksti, kā arī drosmīgi, lieli ziedu un rotaļīgi zivju raksti. „Kolekciju var viegli kombinēt, un šajā pavasarī mēs galveno akcentu liksim uz vidukli un papēžiem. Bikses ar augstu jostasvietu un tajās ieliktiem trikotāžas krekliņiem kopā ar pievilcīgām detaļām lejasdaļā,” piebilst Nina Stārka.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com