2014 M. „LINDEX“ PAVASARIO KOLEKCIJA

Mūsų vėl laukia pavasaris, nauji mados metai. Pagrindinis dalykas, apie kurį kurdama drabužius artėjančiam sezonui galvoja „Lindex“ dizainerių komanda, tai nuolatinis ir įdomus mados vystymas. Rezultatas – nuostabios pavasariškos kolekcijos.

„Naujam sezonui visada pradedame ruoštis su dideliu įkvėpimu. 2014-ieji – ne išimtis, tad drąsiai žengiame į šį kūrybos tarpsnį. Tiek daug vyksta mados pasaulyje, ypač kalbant apie siluetus ir medžiagas. Manau, svarbiausia šiuo požiūriu – audinių faktūra ir paviršius.  Kartais būna kone neįmanoma nuspręsti, ar audinio kokybė gera dėl to, kad jis megztas ar kad austas. Tam tikrais atvejais audiniui struktūros suteikia raštai“, – pasakoja „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

Grafiška, drąsu

Su šia kolekcija dizainerių komanda naujuosius metus pradeda jau kitaip, drąsiai, akcentuodama spalvų, raštų ir formų įvairovę. Matomas naujoviškų siluetų žaismas su apimtimi. Pastarąją sukuria dvigubų audinių arba, pavyzdžiui, neopreno, tvirtumas, o šios medžiagos kontrastuoja su plonesniais ar permatomais audiniais.

Vyraujančios kolekcijos spalvos – juoda ir balta, pilki atspalviai, ryškiai geltona ir alyvinė.

Taip pat neapsieita be būtinojo elemento – raštų. Drąsumo įvaizdžiui suteikia vertikalūs dryžiai, įstrižai ar tiesiomis linijomis išdėstyti langeliai, geometrinės figūros, o didžiausias akcentas – gyvatės paveikslėlis. 

Pagrindiniai pavasario sezono drabužiai yra švarkai ir kelnės, labai plataus silueto ir (arba) trumpintos, taip pat marškinėliai trumpomis rankovėmis.

Švelnios pastelinės spalvos

Šiai kolekcijai būdingos švelnios, gaivios ir atsipalaidavimu dvelkiančios pastelinės pavasario spalvos. Geriausiai jas apibūdina reikšminiai žodžiai „švelnios“ ir „saulės nugairintos“. Šios spalvos puikia dera prie natūralių audinių spalvų, išryškindamos vienos kitas. Skirtingai skalbiant ir dažant, išgauta neįprastų audinių paviršių.

Juos ir pastelinių spalvų paletę pagyvina gyvūnų, pavyzdžiui, tigrų ir zebrų, paveikslėliai.

Patys drabužiai yra laisvi, patogūs, kelių sluoksnių. Juos malonu dėvėti ir paprasta derinti: trumpą striukę su taip mėgstamais džinsais, išbalintus juodos spalvos džinsus su marškinėliais trumpomis rankovėmis ar raštuotomis palaidinėmis.

Kolekcijos pagrindą sudaro nertiniai, vyriško tipo siaurėjančios kelnės, raštuoti švarkai ir marškinėliai.  

Dykumų svajos

Šį pavasarį naujai interpretuojama bohemiška mada, eklektiškai suliejant įvairių kultūrų elementus, bet pritaikant ją nešioti mieste. Taigi „bohemiškajai“ kolekcijai būdingas margumas ir sodrios spalvos, įkvėptos saulėlydžio ir dykumos dvelksmo: tamsiai raudona, rausva, šilto smėlio, tabako... Kolekcijai gyvybingumo suteikia balti atspalviai ir „nudėvėto“ audinio džinsai.

Pagrindiniai drabužiai: naujoviško silueto švarkeliai, švarkas-marškiniai ir storos drobės striukė su papuošimais, nertiniai su kutais, turkiško rašto sijonai, rankų darbo megztiniai, siuvinėtos palaidinukės ir, be abejo, taip mėgstami laisvi džinsai.

„Šio pavasario būtinybės neabejotinai yra švarkas ir kelnės. Švarkas gali būti bet koks – trumputis be sagų arba ilgesnis ir storesnis.

Be kelnių taip pat neapsieisite. Siūlome pačias įvairiausias, be kurių tiesiog negalite gyventi, pavyzdžiui, plačias, trumpintas ar siaurėjančias. Kelnės sudaro pageidaujamo silueto pagrindą, tad galėsite išsirinkti, kas jums tinka labiausiai.

Šį pavasarį nesilaikysime taisyklių. Atrasime save iš naujo ir patys nuspręsime, koks turi būti siluetas, spalvos ir medžiagos. Tačiau visa tai derės mūsų naujuose ir madinguose drabužiuose“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com