2015-ųjų „Lindex“ pavasario kolekcija „Extended“

Report this content

Svarbiausia šio pavasario kolekcijos „Extended“ tendencija – paprastumas. Tai šiuolaikinės gyvensenos atspindys, kai pasaulyje, kupiname streso ir įtampos, norisi grįžti prie kertinių dalykų.

„Ieškoti tobulo drabužio, kurti asortimentą iš kelių, bet puikių drabužių, kuriuos būtų galima derinti daugybe įvairiausių būdų – nesiliaujantis procesas“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

„Extended“ pasižymi aiškiais siluetais ir neutraliomis spalvomis. Laisvumas ir didesnis ilgis – šios kolekcijos drabužių patogumo akcentai, jiems taip pat būdingi gamtos – akmenų, vandenyno ir miško – įkvėpti raštai.

Kolekciją daugiausia sudaro marškiniai, sijonai rauktu juosmeniu, austi marškinėliai, juodai baltos palaidinės ir trumpintos sijonkelnės.

Pavasario kolekcija „Extended“ „Lindex“ parduotuvėje, prekybos centre ”GO 9” ir interneto prekyvietę pasieks kovo pradžioje.

Daugiau nuotraukų rasite

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 480 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: