AKTUĀLĀKIE RUDENS SEZONAS STILI LINDEX

„Šoruden mēs vairāk runājam par aktuāliem apģērbiem un galvenajām izpausmēm, nevis par noteiktām modes tendencēm,” apgalvo Nina Stārka (Nina Starck), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.

Kā trīs svarīgākos vispārējos virzienus rudens kolekcijās Nina Stārka min šādus — maigumu, juteklisku spēku un ikdienas greznību. Papildus Nina Stārka nosauc izpausmes, kas ir vērojamas modes tendencēs gaidāmajā rudens sezonā — maksimizēšana, virsmas, komplekti, laukumi, tekstu un skaitļu apdrukas, pelēkā un bēšā krāsa.

Maigums — viss, kas ir mīksts, smalks un brīva piegriezuma. Šajā sezonā vissvarīgākā nozīme modē ir materiāliem. Apģērbi ir gludi, silti, ērti un pievilcīgi.                                                                                                                                                     Juteklisks spēks — rudens modi iedvesmo saspēle starp vīrišķīgo un izteikti sievišķīgo. Sievietes aizņemas apģērbus no vīriešu garderobes, piemēram, gludās, elegantās bikses. Tās kombinē ar kādu izteikti sievišķīgu apģērbu, piemēram, mežģīņu apakškrekliņu, kas rada juteklisku noskaņu.                                                                                                                                            Ikdienas greznība — mode kļūst ērtāka un brīvāka, paturot prātā komfortu. Šo ērto brīvā laika modi raksturo ikdienas greznība un apjoms, un to grezno dekoratīvi rotājumi un metāliskas apdrukas.                                                                                                                                                                                                                             Maksimizēšana — apjoma piešķiršanai. Šoruden izvēlieties apjomīgus apģērbus, piemēram, rupjus adījumus, platumā vai garumā apjomīgus svārkus.                                                                                                                             Virsmas — viss, kam ir faktūra. Rudens kolekcijās liela uzmanība ir pievērsta virsmām. Materiāli ir ļoti mīksti, dažkārt nedaudz pūkaini. Kolekcijās ir daudz kažokādas, piemēram, kažokādas mēteļi, bet tā ir vērojama arī apģērbu detaļās. Kontrastā ar mīkstajiem materiāliem ir redzamas arī rupjākas un raupjākas virsmas. Dažreiz ir grūti atšķirt, vai materiāls ir adīts vai austs, bet tas nav būtiski, jo svarīgs ir veidols.                                                                                                                                    Komplekts — šoruden jāģērbjas saskaņotos komplektos. Svārki kopā ar saskaņotu krekliņu ir moderns un ērts ikdienas apģērbs. Šajos komplektos vērojami arī laukumi ar kontrastējošām krāsām vai materiāliem, kas apģērbam piešķir modernu un aizraujošu izskatu.                                                                                                    Teksti un skaitļi — tos izmanto apdrukās, iedvesmojoties no hip-hop kultūras un ielu modes. Šīs apdrukas lietišķam apģērbam piešķir stilīgu šiku.                                                                                                      Pelēkā un bēšā krāsa — tās ir šī rudens aktuālākās krāsas. Ļoti interesanti tās izskatīsies vienkrāsaini, kad viss apģērbs ir pelēks vai bēšs, bez jebkādiem akcentiem.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: