Aktuāli apģērbi katram vīrietim — Lindex jaunā vīriešu apģērbu kolekcija

Turpinot Lindex pirmās vīriešu apakšveļas kolekcijas veiksmīgos panākumus, uzņēmums ar lepnumu prezentē nākamo LXM pilnveidošanas pasākumu.

Pavasara kolekcijā Lindex ievieš vissvarīgākos pamatelementus — lietas, kurām jābūt katra vīrieša garderobē: ikdienas pamatapģērbus, piemēram, kokvilnas bikses, teicamu kreklu izlasi — Oksfordas stila, rūtainus un džinsa kreklus, kā arī pikē kreklus ar īsām rokām un svītrainus T-kreklus. Šie aktuālie apģērbi veido pārliecinošu komplektu, kam jābūt katra vīrieša garderobē. Kolekcija LXM ir ekskluzīvi pieejama interneta veikalā un tiks izlaista vietnē www.lindex.com 17. februārī.

„Kā viens no vadošajiem modes preču tīkliem mēs, protams, pastāvīgi strādājam pie kolekciju pilnveidošanas. Mums ir svarīgi spēt nodrošināt teicamu modes preču izvēli, ko piedāvāt saviem klientiem. Ticam, ka jaunā vīriešu apģērbu kolekcija pievilinās ne vien mūsu uzticīgos, bet arī jaunos klientus, kuri augstu vērtē un meklē kvalitatīvus apģērbus,” stāsta Nina Stārka (Nina Starck), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.

Jaunā vīriešu apģērbu kolekcija papildina 2013. gada rudens iecienītākās preces ar T-krekliem, rievotiem krekliņiem, bokseršortiem, apakšbiksēm un zeķēm. Visi šie izstrādājumi ir izgatavoti no dabiskās kokvilnas. Arī 2014. gada pavasara kolekcijas svītrainie T-krekli un pikē krekli ir izgatavoti no dabiskās kokvilnas. LXM pavasara kolekciju raksturojošie vārdi ir vīrišķība, klasika ar modernu dizainu, augsta kvalitāte un pieejamas cenas.

LXM pavasara kolekcijas fotoattēlus uzņēmis Rafaēls Stahelins (Rafael Stahelin), un tajos redzamais modelis ir Vils Čalkers (Will Chalker).

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com