Augstā mode mazajiem

Report this content

Lindex pirmoreiz izdod stila katalogu bērniem. Galvenās katalogā iekļautās jaunās bērnu apģērbu kolekcijas iezīmes ir tīrs stils, moderna klasika un dabisks komforts.

Lindex dizaina nodaļas vadītāja Annika Hedina (Annika Hedin) stāsta: “Mēs ar gandarījumu publicējam mūsu pirmo bērnu apģērbu katalogu, lai demonstrētu aktuālākajām modes tendencēm atbilstošos bērnu apģērbus vēl nebijušā, modernākā veidā, tikpat rotaļīgās un priecīgās noskaņās kā iepriekš. Mēs vēlamies apvienot bērnu ikdienas vajadzībām nepieciešamos apģērbus ar aktuālākajām modes precēm un jauniem siluetiem.”

Lindex bērnu rudens apģērbu kolekcijā ir iekļauti stilīgi un ērti, modes tendencēm atbilstoši apģērbi ar ielas stila iezīmēm. Aktuālie izšuvumi ar dzīvnieku tēliem piešķir akcentu sportiskā stila apģērbiem, savukārt maigi rozā un tumši zilās krāsas kontrastē ar burgundieša krāsas vai gaiši zilu džinsa audumu un metāla elementiem. Ar šīs kolekcijas apģērbiem, kuriem raksturīgi volāni un rišas, pilota stila jakas un sporta kostīmi apvienojumā ar satīna auduma vai adītām cepurēm, bērni būs gatavi rudens sezonai!

Kolekcija būs pieejama veikalos, sākot no 26. nedēļas.

Foto: Nils Odiers (Nils Odier)

Stiliste: Katisa Lindoffa (Kattis Lindoff)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe