Bendradarbiaudama su Lovisa Burfitt, bendrovė „Lindex“ sukūrė naują kolekciją MOM

Šį pavasarį „Lindex“ ketina išleisti naują drabužių kolekciją būsimoms mamoms. Kolekcija MOM bus pristatyta svetainėje lindex.com. Ja bus prekiaujama tik internetu nuo kovo pradžios.

Ruošdama šią naują drabužių liniją, „Lindex“ bendradarbiavo su Lovisa Burfitt, kuri sukūrė paveikslėlius trims mamyčių palaidinėms. Lovisa Burfitt – viena sėkmingiausių skandinavų iliustruotojų. Kadangi ji yra bendradarbiavusi su garsiausiais dizaino ir mados namais, jos piešiniai žinomi visame pasaulyje.

„Manau, vyrauja Paryžiaus tema. Tai magiškas miestas. Man patinka piešti Paryžiaus architektūrai būdingus pastatus“, – atsako Lovisa Burfitt į klausimą, iš kur ji sėmėsi įkvėpimo kurdama iliustracijas „Lindex“ kolekcijai MOM.

Šią pavasario kolekciją sudaro džinsai, kelnės, sijonai, austos ir trikotažinės palaidinės trumpomis ir ilgomis rankovėmis. Spalvų gama plati, atverianti kelią įvairiausiems deriniams. Audiniai parinkti atsižvelgiant į tai, kad nėščios moterys mėgsta vilkėti minkštus, lygius ir patogius drabužius. Kolekcijai taip pat būdingi reguliuojami elementai, pavyzdžiui, trikotažinė juosta apie kelnių juosmenį, tad drabužius paprasta pritaikyti prie augančio mamytės pilvo.

„Svarbiausia šioje kolekcijoje – platus kelnių ir džinsų bei nemažas sijonų pasirinkimas. Pagal sezono madą į ją įtrauksime ir berankovių palaidinių, net suknelių. Mamytės turės galimybę derinti įvairius kolekcijos drabužius, kad joms būtų patogu visą nėštumo laikotarpį“, – teigia Katrina Pellmé, „Lindex“ kolekcijos MOM prekių vadovė.

Pirmoji šios pavasario kolekcijos dalis, kurią sudaro 20 drabužių, bus pristatyta 10-ą savaitę. Daugiau pavasario / vasaros sezono naujienų atkeliaus balandžio ir gegužės mėnesiais.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: