Bez toho se žádný muž neobejde - kolekce pánského oblečení značky Lindex

V návaznosti na úspěch první kolekce pánského spodního prádla Lindex dnes tato společnost uvádí další krok na cestě LXM.

Ve své jarní kolekci Lindex přináší základní kousky pánského šatníku, naprosto nezbytné oblečení pro každý den, jako jsou ležérní plátěné kalhoty či skvělý výběr košil, mezi nimiž najdete nejen klasické košile typu Oxford, kárované košile či džínsové košile, ale také piké polokošile či pruhovaná trička. Tyto základní kousky šatníku jsou něčím, co by si měl v životě dopřát každý muž. Kolekce LXM bude k mání výhradně on-line a na webu www.lindex.com bude uvedena 17. února.

„Patříme k předním módním řetězcům, a tak je samozřejmé, že neustále usilujeme o vylepšování našich kolekcí. Je pro nás důležité nabízet svým zákazníkům kvalitní výběr módních položek. Věříme, že nová kolekce pánského oblečení přiláká nejen naše věrné zákazníky, ale také novou klientelu, která hledá a dokáže ocenit kvalitní oblečení,“ říká Nina Starck, ředitelka designu ve společnosti Lindex.

Tato nová kolekce pánského oblečení doplňuje oblíbené kousky z podzimu 2013, tedy trička, žebrovaná tílka, boxerky, slipy a ponožky, jež jsou všechny vyrobeny z organické bavlny. Z té jsou vyrobena i pruhovaná trička a piké košile z kolekce pro jaro 2014. Klíčová slova pro celou kolekci LXM jsou následující: mužná klasika s moderním designem, vysoká kvalita a rozumná cena.

Snímky jarní kolekce LXM pochází z dílny fotografa Rafaela Stahelina, modelem stál Will Chalker.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com