Būtina kiekvienam vyrui – nauja „Lindex“ vyrų aprangos kolekcija

Remdamasi pirmosios „Lindex“ vyrams skirtos apatinių rūbų kolekcijos sėkme, bendrovė pasididžiuodama pristato kitą logišką žingsnį LXM kelyje.

Pavasario kolekcijoje „Lindex“ pristato svarbiausius dalykus, kurių neturint spintoje vyrui būtų sunku išsiversti. Tai kasdien būtini rūbai, pvz., kasdieniai susagstomi megztiniai, įvairūs marškiniai – oksfordiški, languoti ir džinsiniai – taip pat polo ir dryžuoti marškinėliai. Šie aprangos elementai sudaro patikimą rinkinį, kuris būtinas kiekvieno vyro gyvenime. LXM kolekcijos drabužius galima įsigyti nuo vasario 17 d. tik interneto parduotuvėje adresu www.lindex.com.

„Esame vienas pirmaujančių mados tinklų, todėl turbūt akivaizdu, kad nuolatos stengiamės tobulinti savo kolekcijas. Mums svarbu, kad klientams visada galėtume pasiūlyti deramą madingų rūbų pasirinkimą. Manome, kad naujoji vyrų aprangos kolekcija sudomins ne tik mūsų ištikimus pirkėjus, bet ir naujus klientus, kurie vertina ir ieško geros kokybės pagrindinių prekių“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

Nauja vyrų aprangos kolekcija papildyta jau pamėgtais 2013 m. rudens kolekcijos drabužiais: marškinėliais, rantytais berankoviais marškinėliais, šortukais, trumpikėmis ir kojinėmis. Visi šie drabužiai pagaminti iš ekologiškos medvilnės. Visi 2014 m. pavasario kolekcijos dryžuoti ir polo marškinėliai taip pat yra iš ekologiškos medvilnės. Svarbiausi visos LXM kolekcijos akcentai šį pavasarį – vyriškas, klasikinis ir šiuolaikiškas dizainas, aukšta kokybė ir protinga kaina.

LXM kolekciją fotografavo Rafaelis Stahelinas, o demonstravo – Willas Chalkeris.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: