Christy, Liya a Toni pre Lindex – obrázky kampane

Tri krásne ženy v rôznych fázach svojej modelingovej kariéry zastupujú úlohu super vzorov v jarnej kampani spoločnosti Lindex #superrolemodel, v rámci ktorej sa klasická a súčasná móda snúbia s nenúteným bohémskym štýlom.

- Pri jarnej kampani na rok 2015 sme sa zamerali na flexibilitu pri kombinovaní rôznych kúskov v šatníku. Kolekcia, ktorú charakterizujú pruhy, jednofarebná potlač, ladné línie a splývavé materiály, pôsobí sviežim a čerstvým dojmom. Mojimi obľúbenými kúskami sú overaly, voľné nohavice a tuniky zdobené strapcami, hovorí Nina Starck, riaditeľka dizajnu v spoločnosti Lindex.

Kampaň je o tom, že skutočná krása spočíva v tom, čo robíte, a tiež v tom, ako vyzeráte. Kampaň vyzdvihuje tri krásne ženy, ktoré konajú dobro aj mimo sveta módy, čo z nich robí super vzory.

Okrem skutočnosti, že Christy Turlington Burns, Liya Kebede a Toni Garrn sú všetky dobre známe a uznávané modelky, angažujú sa taktiež sociálne, primárne so zameraním na materstvo a deti. Organizácie, s ktorými spolupracujú, sú Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation a Plan International-Because I am a Girl. Na podporu ich angažovanosti bude Lindex v rámci kampane predávať tričká #superrolemodel v limitovanej edícii, a celý zisk z tohto predaja poputuje týmto ženským organizáciám.

Spoločnosť Lindex, ktorá sa neustále sociálne angažuje, počas tejto kampane podporí aj organizáciu WaterAid prostredníctvom nákupných akcií v predvečer uvedenia kolekcie do oficiálneho predaja, a to venovaním 10 % obratu z celého predaja počas VIP nákupných akcií.Na Slovensku prebehnú tieto nákupné akcie už 17.marca, a to od 18:00  v predajni OC Polus Bratislava a OC Optima Košice.

Kampaň #superrolemodel bude následne na druhý spustená vo všetkých predajniach Lindex a online na lindex.com 18. marca. Bude to taktiež úplne prvá kampaň pre Lindex vo Veľkej Británií, kde Lindex otvorí prvú predajňu už  27. marca.

Kampaň sa natáčala v New Yorku v januári 2015.

Zábery z natáčania fotografoval: Chris Colls

Fotografie pre reklamné šoty vytvoril: Gordon von Steiner

Štylistka: Maya Zepinic

Vlasy: Rutger Van der Heide

Make-up: Sally Branka & Michelle Lacey, LGA Management

CD: Mooks Hanifiah, agentúra Wednesday

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete na stránke http://about.lindex.com/en/images/
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com