Christy, Liya i Toni dla Lindex - zdjęcia do kampanii

Trzy piękne kobiety na różnych etapach kariery w modelingu to wzorowe supermodelki w wiosennej kampanii Lindex #superrolemodel, w której moda klasyczna i współczesna łączy się ze swobodnym stylem boho-chic.

- Wiosną 2015 r. skupiamy się na elastyczności w łączeniu różnych elementów garderoby. Kolekcja ma czysty i świeży wygląd. Charakteryzują ją paski, monochromatyczne nadruki i swobodny krój. Moje ulubione elementy to kombinezony, obszerne spodnie i tuniki z frędzlami - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Kampania opowiada o tym, że prawdziwe piękno jest w tym, co robisz oraz jak wyglądasz. Gwiazdami kampanii są trzy piękne kobiety, które robią też dobre rzeczy poza światem mody, co z kolei czyni je wzorowymi supermodelkami.

Oprócz faktu, że Christy Turlington Burns, Liya Kebede i Toni Garrn są uznanymi modelkami, posiadają także zaangażowanie społeczne, skupiając się przede wszystkim na temacie macierzyństwa i dzieci. Organizacje, w które są zaangażowane, to: Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation i Plan International-Because I am a Girl. Aby wesprzeć ich zaangażowanie, Lindex w ramach kampanii będzie sprzedawać t-shirt #superrolemodel w limitowanej serii, z której cały zysk zostanie przeznaczony na każdą z tych organizacji kobiecych.

Marka Lindex, która charakteryzuje się stałym zaangażowaniem społecznym, podczas tej kampanii będzie także wspierała organizację WaterAid, poprzez „akcje” we wszystkich sklepach oraz przekazanie 10% od całej kwoty sprzedaży podczas wydarzeń w sklepach.

Kampania #superrolemodel rozpocznie się w sklepach Lindex na całym świecie oraz w sklepie internetowym lindex.com18 marca. Będzie to również pierwsza kampania Lindex na rynku w Wielkiej Brytanii - tam rozpocznie się 27 marca.

Zdjęcia do kampanii nakręcono w Nowym Jorku, w styczniu 2015 r.

Fotograf: Chris Colls

Operator kamery: Gordon von Steiner

Stylistka: Maya Zepinic

Włosy: Rutger Van der Heide

Makijaż: Sally Branka i Michelle Lacey, LGA Management

CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Agency

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części http://about.lindex.com/en/images/

Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com