Emmos Lindqvist kolekcija „Rytojus“ bendrovei „Lindex“

Šiais metais Stokholme, Švedijoje vykusios Mercedes-Benz madų savaitės metu dizainerei Emma Lindqvist skirtas „Lindex“ apdovanojimas už geriausią dizaino idėją ir kolekciją. Šį apdovanojimą sudaro 50 000 Švedijos kronų piniginis prizas ir galimybė sukurti kolekciją bendrovei „Lindex“.

Emma įgijo mados dizaino studijų, kurias remia bendrovė „Lindex“, magistro laipsnį Švedijos tekstilės mokykloje. Ji yra pirmoji minėto apdovanojimo laimėtoja.

„Apima puikus jausmas žinant, kad „Lindex“ suteikė man šią galimybę. Ruduo buvo intensyvus, aš daug išmokau. Panaudojome kelis drabužius iš mano diplominės kolekcijos ir pavertėme juos tinkamais prekybai. Savaime suprantama, yra didelis skirtumas, kai gali nuvykti į fabriką Turkijoje, kad pamatytum užbaigtą kolekciją, ir kai viską atlieki savo rankomis. Rezultatas tiesiog stulbinamas“, – teigia Emma Lindqvist.

Emmos Lindqvist kolekcija „Rytojus“ sukurta remiantis Emmos diplomine kolekcija „5-i-9“. Ją sudaro 10 skirtingų raštų drabužių: nuo spalvotų ir taškuotų iki labiau grafiškų, juodai baltų. Viskas prasideda nuo piešinio ekrane ir galimybės sukurti spalvinę temą, perkeliant ant permatomų sluoksnių skirtingus atspalvius.

„Sluoksniams persidengiant, susiformuoja trimatės erdvės įspūdis, kurį man buvo svarbu išlaikyti ir bendrovei „Lindex“ kuriamoje kolekcijoje. Be to, dėl raštų įvairovės kolekcija tampa įdomesnė, drabužius lengviau derinti tarpusavyje. Kuo daugiau raštų, tuo geriau“, – tikina Emma Lindqvist.

Bendrovės „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė, komisija, kurią sudaro kiti „Lindex“ pirkimo ir dizaino skyriaus vadovai, narė Nina Starck mano, kad yra būtina skatinti ir remti naujus talentus, atsirandančius mados dizaino pramonėje. Taigi šis apdovanojimas žymi „Lindex“ bendradarbiavimo su naujais dizaineriais ir kūrėjais pradžią.

„Visada būna nepaprastai įdomu susipažinti su dizaino studijų studentų baigiamaisiais projektais. Jie kuria vadovaudamiesi kitais kriterijais, nei jau įsitvirtinę prekių ženklai. Be to, jie pasižymi nežabotu laisvės pojūčiu. Puikių, bet dar neatrastų talentų neįtikėtinai daug. Mus sužavėjo Emmos fantastiški raštai ir gebėjimais žaisti su spalvomis – tai atsispindi ir bendrovei „Lindex“ sukurtoje jos kolekcijoje“, – teigia Nina Starck.

Emmos Lindqvist kolekciją „Rytojus“ interneto svetainėje lindex.com pristatysime sausio 27 d., o rinktinėse parduotuvėse Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje pradėsime ja prekiauti nuo sausio 29 d.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com