Esitleme Lindexi uut meestele suunatud ärivaldkonda – LXM

Lindex laiendab oma tootevalikut ja esitleb 7. oktoobril 2013 veebipoes meeste alus- ja ööpesu. 

Euroopa ühe juhtiva moeketina otsib Lindex alati võimalusi oma kollektsioone arendada.  Seda kurssi hoides esitleb Lindex kollektsiooni, mille tunnussõnad on mehelikkus, klassikaline (kuid moodne) disain, kõrge kvaliteet ja mõistlik hind.  Lisaks sellele on 95% selle kollektsiooni rõivastest valmistatud säästlikest materjalidest.

Lindex on aluspesu tootnud 1950. aastatest saadik ning alates sellest aastast saavad eriliselt disainitud pesust osa ka mehed.   "Meie pikaajaline kogemus aluspesu tootmise alal annab meile fantastilise võimaluse esitleda parimatest materjalidest ja mugavat meestekollektsooni. Ootan juba, millal saab lõpuks ometi Lindexi toodangut kanda!" ütleb Lindexi tegevjuht Göran Bille.

"Lindex töötab teadlikult säästliku tuleviku heaks ja üks paljudest viisidest seda põhimõtet järgida seisneb meie rõivaste valmistamises säästlikest materjalidest. Selle kollektsiooni puhul on säästlike materjalide osakaal lausa 95%," ütleb Göran. Kollektsioon koosneb T-särgist, soonikkoes alussärgist (mõlemad on ühevärvilised), mustriga sokkidest, pidžaamapükstest ja nelja tüüpi aluspükstest (bokserid, lühikesed aluspüksid, pikemad aluspüksid ja kootud bokserid). 

"LXM jätkab meie arengujoont ning oleme väga rõõmsad ja põnevil, et saame pakkuda oma tooteid nii senistele kui ka uutele klientidele," ütleb Lindexi pesuosakonna ostujuht Inger Lundqvist.

Fotod Lindexi uue meestekollektsiooni jaoks valmisid tunnustatud fotograafi Benjamin Lennoxi käe all, kes on töötanud ka Ühendkuningriikide Vogue'i, Interview' ja Numero heaks. Modell on britt Adam Cowie.

Lindex LXM on saadaval veebipoes www.lindex.com alates 7. oktoobrist.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

Subscribe