Evelina Kägo pristato kolekciją „Lindex Tomorrow “2017

Report this content

„Lindex“ su džiaugsmu praneša, kad „Lindex“ apdovanojimą už geriausio dizaino idėją pelnė Evelina Kägo; tai įvertindama, kartu su Švedijos Tekstilės mokyklomis „Lindex“ pristatys kolekciją „Tomorrow“, skirtą paremti jaunuosius dizainerius.

„Gauti „Lindex“ apdovanojimą už geriausio dizaino idėją – fantastiškas įvertinimas. Kolekcijoje visų pirma akcentavau santykį tarp megzto ir raštuoto tekstilės sluoksnio drabužyje bei tyrinėjau, kaip spalvos veikia viena kitą. Bendradarbiavimas su „Lindex“ man suteikia galimybę dirbti prie savo dizaino didesniu mastu bei pristatyti mano darbą platesnei auditorijai“, – teigia laimėtoja Evelina Kägo.

Kolekcija „Tomorrow“ išsiskiria vaizdiniu ryškumu ir energija, kuri subtiliai balansuoja tarp skaidrių ir neskaidrių paviršių. Ją sudaro 5 unikalūs drabužiai, kuriuos galima derinti kartu arba nešioti atskirai. Drabužiai išsiskiria savo eksperimentiškumu, kūrybišku spalviniu sprendimu.

Kolekcija „Tomorrow“ „Lindex“ remia Švedijos Tekstilės mokyklą – universitetą, skirtą tekstilės ir dizaino mokymams ir tyrimui. „Lindex“ prisideda prie švietimo savo žiniomis apie dizaino kūrimo procesą ir profesionalią mažmeninę prekybą bei yra pagrindinė mokyklos baigiamojo Madų pristatymo rėmėja. Šia iniciatyva siekiama paremti naujus dizainerius, laimėtojas gauna 50 000 Švedijos kronų stipendiją ir galimybę kurti unikalias kolekcijas kartu su „Lindex“.

Evelinos Kägo sukurta kolekcija „Tomorrow“ vasario 2 d. bus pristatyta lindex.com ir rinktinėse parduotuvėse Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, JK, Estijoje, Čekijos Respublikoje ir Slovakijoje.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

 Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com