Film z módnej prehliadky k 60. výročiu spoločnosti Lindex

Včera, 11. septembra oslávila spoločnosť Lindex 60. narodeniny a usporiadala veľkú párty s výnimočnou módnou prehliadkou a živými vystúpeniami svetoznámych umelcov.

Oslava sa konala v Gothenburgu a 1 600 hostí si pozrelo módnu prehliadku, na ktorej sa predstavila jesenná kolekcia spoločnosti Lindex; dámske odevy, oblečenie pre deti, spodná bielizeň a LXM – Lindex Man.

Predstavenie dizajnovej spolupráce s Jeanom Paulom Gaultierom bolo veľkým finále, prehliadku otvorila ikonická modelka Karen Elson, vystúpila dvojica Icona Pop a na móle sa objavil aj sám návrhár.

Ďalšími umelcami, ktorí vystúpili počas prehliadky, boli Agnes, Sophie Ellis-Bextor, Jenny Wilson a Britta Person.

Pozrite si film z akcie tu!

Ďalšie obrázky z prehliadky, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com  Od 18.septembra však nájdete Lindex už aj v novootvorene predajni v OC Optima Košice. Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com