„Holly & Whyte“ p/v 2014

Kolekcijos „Lindex Holly & Whyte“ sėkmė neblėsta, o pavasario kolekcija dvelkia modernia klasika ir išskirtiniu „Holly & Whyte“ akcentu. Šio pavasario naujiena yra ta, jog daugelis drabužių yra pagaminti iš darnios medvilnės.

„Mes atradome savo klientę ir ji atrado mus!“ – sako Nina Starck, „Lindex“ dizaino departamento vadovė. „Kolekcijoje pristatomi niekada populiarumo neprarandantys klasikiniai drabužiai, pavyzdžiui, jūrinės mėlynos spalvos sportiniai švarkeliai, dryžuotos „tricot“ stiliaus viršutinės dalys, moteriškos šeštojo dešimtmečio suknelės ir rusvai žalsvos spalvos kelnės. Šį pavasarį dėmesį sutelkėme į daugumos drabužių gamybą iš darnių medžiagų“.

Šiuo metu darnesnių medžiagų „Lindex“ perkamas kiekis prilygsta beveik 9 mln. drabužių per metus ir tai apima ne tik organiškai užaugintą medvilnę, bet ir drabužius, pagamintus iš medžiagų, kurios tausoja aplinką, pavyzdžiui, perdirbto poliesterio, poliamido, medvilnės ir vilnos bei „Tencel®“ pluošto. Šie drabužiai yra pažymėti specialia „Darnaus pasirinkimo“ etikete tiek parduotuvėse, tiek www.lindex.com

Mūsų tikslas yra ir toliau didinti iš aplinką tausojančių medžiagų pagamintų drabužių skaičių ir to pavyzdys – naujausia „Lindex“ apatinių drabužių vyrams kolekcija „LXM“, pagaminta iš organiškai užaugintos medvilnės. Taip pat dauguma jauniausiems „Lindex“ klientams siūlomų „New Born“ linijos drabužių yra pagaminti iš organiškai užaugintos medvilnės. Daugelis kasdienių drabužių tiek moterims, tiek vaikams taip pat yra pažymėti „Darnaus pasirinkimo“ ženklu.

Pavasario kolekcijoje „Holly & Whyte“ rasite plačią spalvų paletę, kurioje gausu nuostabiai ryškių spalvų, pavyzdžiui, oranžinės, fuksijos ir neono rožinės, derinamų su klasikinės jūrinės mėlynos, kreminiais ir rusvai žalsvais atspalviais. Raštų gama taip pat įvairi: dryžuoti ir taškuoti modeliai bei šiek tiek drąsesni, dideli gėlių ir žaismingi žuvų piešiniai. „Kolekcija leidžia lengvai derinti drabužius, o dėmesys šį pavasarį sutelktas į juosmenį ir kulnus. Paaukštinto juosmens kelnės su sukišta „tricot“ stiliaus viršutine dalimi arba trijų ketvirčių kelnės su dailiomis detalėmis apačioje“, – sako Nina Starck.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: