Holly & Whyte jaro/léto 2014

Úspěch, který slavila kolekce Holly & Whyte od společnosti Lindex, pokračuje a nová jarní kolekce obsahuje několik kousků z moderní klasiky, které jsou okořeněny výjimečným podáním, jaké je synonymem pro kolekci Holly & Whyte. Novinkou pro letošní jaro je to, že mnoho oděvů z této kolekce je vyrobeno z bavlny pěstované udržitelným způsobem.

„Objevili jsme naši zákaznici a ona objevila nás!“ říká Nina Starck, ředitelka designu u společnosti Lindex. „Kolekce obsahuje klasické oděvy, jako jsou klubové blejzry v námořnické modré, proužkované trikotové topy, žensky působící šaty ve stylu 50. let a plátěné kalhoty, což jsou kousky, jejichž oblíbenost je věčná. Pro letošní jaro bylo naším cílem vyrobit mnohé z těchto kousků ošacení z udržitelných materiálů.“

V současné době společnost Lindex ročně nakupuje téměř 9 milionů kusů oděvů vyrobených z udržitelnějších materiálů, mezi něž patří nejen organicky pěstovaná bavlna, ale také materiály, jež méně poškozují životní prostředí, například recyklovaná vlákna z polyesteru, polyamidu, bavlny a vlny, a také materiál Tencel®. Tyto oděvy, které lze zakoupit jak na prodejnách, tak i na webu www.lindex.com, jsou opatřeny speciálním štítkem „Sustainable Choice“ (Udržitelná volba).

Naším cílem je i nadále zvyšovat množství oděvů vyrobených z materiálů méně škodlivých pro životní prostředí, jako je nejnovější kolekce pánského spodního prádla LXM z dílny společnosti Lindex. Tato kolekce je vyrobena z organicky pěstované bavlny. Z té je vyrobena také většina oděvů nabízených nejmladším zákazníkům společnosti Lindex v kolekci „New Born“. Štítkem „Sustainable Choice“ se pyšní také velké množství basicových oděvů pro ženy a děti.

Jarní kolekce Holly & Whyte se vyznačuje pestrou barevnou škálou, v níž zákazníci naleznou zářivé a živé barvy, jako je oranžová, červenofialová či křiklavá růžová, které se kombinují s klasikou v paletě barev: námořnickou modrou, krémovou a khaki. Pestré jsou i vzory: proužky a puntíky doplňují odvážnější květinové motivy a hravé témata s rybičkami.

„Kolekce má jednoduchý styl a pro letošní jaro se budeme zaměřovat na pas a podpatky. Kalhoty s vysokými pasem, do nichž je zastrčen trikotový top, nebo tříčtvrteční kalhoty, pod nimiž najdete hezké detaily,“ uvádí Nina Starck.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com