Jak bude vypadat kolekce Lindex jaro/léto 2015

Jarní a letní kolekce společnosti Lindex se zaměřuje na témata jako New Classics (Nová klasika), Sporty Touch (Ve sportovnějším duchu) a Volumes & Lengths (Objem a délka).

Pro jarní a letní sezónu 2015 nabízíme hravost se siluetami, které umožní přicházet s novými kombinacemi objemu a vypasování nebo krátké a prodloužené délky. Hlavním kouskem pro tuto sezónu bude košile v různých provedeních. Nezáleží na tom, jaký styl vyznáváte: košile bude při oblékání základem,“ říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.    

Kolekce New Classics představuje klasické kousky, které jsme mírně přepracovali, aby působily nově a svěže, minimalisticky a byly základem jako doplněk nebo podklad. Výraz této kolekce je jednoduchý a klidný, přičemž hlavní klasické kusy, jako je košile, se budou při vrstvení oblékat na žensky působící krajku nebo průhlednou košilku. Dalšími hlavními položkami jsou prodloužené délky svrchního oblečení, blejzry, overaly a bílé kombinézy.

Kolekce Sporty Touch do svého výrazu přidává trochu sportovnější vzhled; do kolekce jsou tady zakomponovány sportovní oděvy. Mezi hlavní položky patří sportovní bunda, sukně nošené přes legíny a styling s teniskami. Výraz je založen na materiálu a grafice.

Kolekce Volume & Lengths si pohrává s novými kombinacemi, které ozvláštňují siluetu: například krátké nohavice, různé délky a maxi top s objemnými kalhotami. Hlavními položkami jsou pláště, nové přehozy s uzlíky a kalhotové sukně.

Barevná paleta obsahuje především šedou, béžovou, šedobéžovou a neutrální odstíny, takže kombinace těchto barev se zářivou bílou přinese svěží a neotřelý vzhled!

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com