Jak bude vypadat kolekce Lindex jaro/léto 2015

Jarní a letní kolekce společnosti Lindex se zaměřuje na témata jako New Classics (Nová klasika), Sporty Touch (Ve sportovnějším duchu) a Volumes & Lengths (Objem a délka).

Pro jarní a letní sezónu 2015 nabízíme hravost se siluetami, které umožní přicházet s novými kombinacemi objemu a vypasování nebo krátké a prodloužené délky. Hlavním kouskem pro tuto sezónu bude košile v různých provedeních. Nezáleží na tom, jaký styl vyznáváte: košile bude při oblékání základem,“ říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.    

Kolekce New Classics představuje klasické kousky, které jsme mírně přepracovali, aby působily nově a svěže, minimalisticky a byly základem jako doplněk nebo podklad. Výraz této kolekce je jednoduchý a klidný, přičemž hlavní klasické kusy, jako je košile, se budou při vrstvení oblékat na žensky působící krajku nebo průhlednou košilku. Dalšími hlavními položkami jsou prodloužené délky svrchního oblečení, blejzry, overaly a bílé kombinézy.

Kolekce Sporty Touch do svého výrazu přidává trochu sportovnější vzhled; do kolekce jsou tady zakomponovány sportovní oděvy. Mezi hlavní položky patří sportovní bunda, sukně nošené přes legíny a styling s teniskami. Výraz je založen na materiálu a grafice.

Kolekce Volume & Lengths si pohrává s novými kombinacemi, které ozvláštňují siluetu: například krátké nohavice, různé délky a maxi top s objemnými kalhotami. Hlavními položkami jsou pláště, nové přehozy s uzlíky a kalhotové sukně.

Barevná paleta obsahuje především šedou, béžovou, šedobéžovou a neutrální odstíny, takže kombinace těchto barev se zářivou bílou přinese svěží a neotřelý vzhled!

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com