Jak bude vypadat kolekce Lindex podzim 2015

Podzimní kolekce Lindex představuje mix volných a dlouhých střihů, uměleckých potisků a výrazného zaměření na barvy, kalhoty a sukně.

„Siluetu ozvláštňuje rafinované vrstvení, například tedy dlouhé na dlouhé, sukně přes kalhoty či několik vrstev dohromady. Naše zaměření na sukně a kalhoty je zcela zjevné, a kousky, které považujeme za favority, budou v úžasných tvarech, délkách i materiálech,“ říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Kromě kalhot a sukní je letošní podzimní kolekce věnována barvám. Barevná paleta je plná zářivých podzimních barev, jako je rezavá, hořčicová či béžová.

„Černou, bílou a neutrální barvy už všichni oblékáme velmi dlouhou dobu, takže tyto podzimní barvy jsou skutečně vítaným osvěžením,“ pokračuje Nina Starck.

Dokonalým protějškem všech těchto nových kousků jsou svetry; většina z nich je v rolákovém provedení. Lze je kombinovat tak, aby tvořily výrazný horní díl, nebo jen vykukovaly zpod kabátku bez rukávů či topu.

Najdeme zde i džínové kalhoty, jež se objevují v různých siluetách, přičemž nejvíce trendy styly budou džíny se zvýšeným pas a postupně zúženými nohavicemi. Tento dvojitý džínový efekt ve stylingu je skutečně úchvatný.

Náhledy ve vysokém rozlišení najdete zde: http://about.lindex.com/en/images

Jak bude vypadat kolekce Lindex podzim/zima 2015

CD: Duncan Woods, agentura Wednesday Agency

Fotografie: Frida Marklund

Styling: Tereza Ortiz

Modelka: Egle Tvirbutaite

Vlasy a & líčení: Viktoria Sörensdotter

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com